Promocje na Dzień Matki 2024. Tanie kwiaty w Biedronce. Trzeba się spieszyć!

i

Autor: pexels.com, biuro prasowe Biedronka

biznes

Promocje na Dzień Matki 2024. Tanie kwiaty w Biedronce. Trzeba się spieszyć!

2024-05-25 7:00

Dzień Matki już w niedzielę 26 maja. To bardzo ważne i wyjątkowe święto, które jest doskonałą okazją do podziękowania swoim mamom nie tylko słowem, ale również gestem. Trafionym prezentem będzie z pewnością bukiet kwiatów. Gdzie kupić najładniejsze w dobrej cenie? Atrakcyjne promocje na Dzień Matki 2024 przygotowała Biedronka. By kupić tanie kwiaty, trzeba jednak się pospieszyć.

Maj to niewątpliwie jeden z najpiękniejszych miesięcy w roku. Nie tylko za sprawą coraz cieplejszych dni, ale również z uwagi na bardzo ważne i wyjątkowe święto, jakim jest Dzień Matki. Dla wszystkich, którzy chcą w tym szczególnym dniu podziękować swoim mamom nie tylko słowem, ale też gestem, sieć sklepów Biedronka przygotowała specjalne oferty i promocje na wyjątkowe prezenty. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na promocję obejmującą kwiaty.

Promocje na Dzień Matki 2024. Tanie kwiaty w Biedronce

W tegorocznej ofercie znalazły się kwiaty doniczkowe takie jak hibiskus graff, jaśmin czy anturium. Wszystkie objęte są promocją 3+1 gratis z możliwością dowolnego mieszania gatunków. Ponadto kupić można bukiety tulipanów. Składający się z dziewięciu sztuk kosztuje 11,99 zł, za piętnaście tulipanów zapłacimy 19,99 zł, natomiast za dziewiętnaście 27,99 zł. W przypadku bukietów tulipanów obowiązuje promocja 2+1 gratis, przy zakupie trzech bukietów rabat w wysokości wartości najtańszego zostanie naliczony przy kasie.

– W ubiegłym roku klienci sieci Biedronka, świętując dzień każdej mamy, najchętniej wybierali spośród kwiatów ciętych – róże, tulipany, a także goździki. Natomiast w przypadku roślin doniczkowych na pierwszym miejscu, pod względem popularności znalazł się polski storczyk. Klienci równie chętnie sięgali po kalię, która zajęła drugie miejsce. Natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło egzotycznej roślinie sundeville – przypomina Biedronka.

Promocje z okazji Dnia Matki na kwiaty obowiązują do soboty, 25 maja.

Memy na Dzień Matki. Te obrazki rozbawią każdą mamę i nie tylko!

Mama to KRÓLOWA PRZYPAŁÓW?! Dzień Matki #EwelinaPyta