Pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo. Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom

2020-11-20 19:26 Andrzej Brzozowski
Indykpol AZS Olsztyn
Autor: Indykpol AZS Olsztyn Daniel Castellani trener Indykpolu AZS Olsztyn

Przed nami kolejne siatkarskie emocje. W niedziele (22 listopada) Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się w Hali Urania z Cerrad Enea Czarni Radom. Początek niedzielnego spotkania w Hali Urania o godz. 14:45.

ESKA XD EXTRA

Zawodnicy prowadzeni przez Daniela Castellaniego, w środę pokonali w Uranii MKS Będzin 3:0. Teraz siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn będą chcieli pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Rywalem akademików będzie Cerrad Enea Czarni Radom. W pierwszym meczu między tymi zespołami, lepsi okazali się Wojskowi, zwyciężając na inaugurację sezonu 3:2. W ligowej tabeli oba zespoły dzielą trzy punkty – Indykpol AZS jest na 11., a Cerrad Enea Czarni na 12. miejscu.

- Uważam, że drużyna potrzebuje gry, aby pozostać w rytmie meczowym – mówi Daniel Castellani, trener Indykpolu AZS Olsztyn.

- Zaczęliśmy grać dobrze, a potem przydarzyła nam się przerwa. Po niej, każdy mecz jest lepszym w naszym wykonaniu. Najważniejsze w przygotowaniu do niedzielnego spotkania będą: odpoczynek oraz odpowiednie przygotowanie fizyczne i taktyczne. Wiemy, jakie są ich mocne i słabe strony. Ważna jest również strona mentalna – aby drużyna wciąż była pewna siebie.

To jest w tym momencie najważniejsze – podkreśla trener akademików z Olsztyna.

Początek niedzielnego starcia Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom w Hali Urania o godz. 14:45. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.