Pierwsza Castorama w Olsztynie otwarta! Czy można robić zakupy? [ZDJĘCIA]

2021-04-21 12:00

W środę (21 kwietnia) odbyło się oficjalne otwarcie pierwszej w Olsztynie Castoramy. Sklep meblowy mieści się w dawnym budynku Tesco przy ulicy Pstrowskiego 16. Zakupy można już robić, ale na razie jest to możliwe jedynie w zewnętrznych ogródkach lub poprzez złożenie zamówienia online z odbiorem na miejscu lub dostawą do domu.

Castorama w Olsztynie już otwarta

W Olsztynie właśnie otwarta została pierwsza Castorama. Nowy obiekt, o powierzchni sprzedaży 9000 m2, mieści się w dawnym budynku Tesco przy ulicy Pstrowskiego 16. Znajdziemy tam ponad 35 tysięcy produktów służących do budowy, remontu wykończenia i dekoracji mieszkań domów i ogrodów, które są dostępne od ręki, w atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu również strefy inspiracji łazienek i kuchni oraz usługi takie jak punkt projektowania, transport, cięcie drewna, oklejanie płyt, wycinanie otworów w zlewie.

– Jestem pewien, że nowy sklep spełni oczekiwania wszystkich klientów. Nowa Castorama to wszystko do budowy, wykończenia i dekorowania domu pod jednym dachem. Nasi klienci znajdą tu nie tylko produkty, ale i profesjonalne doradztwo na każdym etapie remontu, czy modernizacji domów i mieszkań lub po prostu polepszania warunków mieszkaniowych. Jestem pewien, że nie tylko spełnimy oczekiwania naszych klientów, ale również zainspirujemy ich i przekonamy do dobrych zmian w ich mieszkaniach, domach i ogrodach – podkreślił Artur Rosołek, dyrektor sklepu Castorama Olsztyn.

Raport z anteny 20.04, godz.10

Otwarcie Castoramy w Olsztynie a obostrzenia. Jakie są dostępne formy zakupów?

W związku z obostrzeniami, sklepy budowlane i meblowe są zamknięte do 25 kwietnia. Nie oznacza to jednak, że zakupów w Castoramie nie zrobimy. Możemy dokonać zakupów online z odbiorem zamówienia przed sklepem bądź skorzystać z zakupów w ogrodzie zewnętrznym, który jest otwarty.

Dla osób chcących zrobić zakupy od ręki udostępniono możliwość złożenia zamówienia bezpośrednio w punkcie przy sklepie z natychmiastowym odbiorem. Produkty potrzebne na start sezonu ogrodowego, takie jak rośliny, sprzęt ogrodowy czy ziemia i kora, możemy nabyć w zewnętrznych strefach ogrodowych. A dla budujących i remontujących udostępniono możliwość zakupu materiałów budowlanych przed sklepem.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z Twojego miasta i okolicy

Wszystkie produkty można również zamówić online bądź przez telefon, z możliwością odbioru zamówienia w specjalnie przygotowanym punkcie przy sklepie. Zamówienia są bezpłatnie kompletowane i przygotowane do wydania w czasie do 2 godzin. Dostępne są również punkty CastoDrive, w których można odebrać produkty bez wysiadania z auta. Taka forma zakupów jest wygodna i bezpieczna. Dla osób, które wolą odebrać zamówienie w domu lub pod wskazanym adresem, działa usługa „zamów z dostawą”. Wybrany asortyment może zostać dostarczony do Paczkomatu InPost lub wysłany firmą transportową lub przez kuriera.

Zwroty, reklamacje czy serwis funkcjonują na tych samych zasadach, w godzinach pracy sklepu. Nadal można korzystać z usług takich jak uruchamianie sprzętu ogrodowego, zamawianie montażu, docinanie płyt oraz, co najważniejsze, z profesjonalnej usług doradztwa i pomocy przy wyborze produktów i rozwiązań dla domu i ogrodu.