Olsztyn. Nieprzytomny 36-latek za kierownicą. Straż miejska znalazła przy nim susz roślinny

2021-11-24 8:50

Straż Miejska interweniowała w stosunku do kierowcy, który nieprzytomny siedział w bmw. Przy mężczyźnie znaleziono woreczek z suszem roślinnym. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, a dalsze czynności prowadzone będą przez policję.

Do zdarzenia doszło we wtorek (23 listopada) na ulicy Kościuszki w Olsztynie. Straż miejska interweniowała w stosunku do kierowcy samochodu osobowego marki BMW, z którym nie było kontaktu. O tym, że 36- latek może potrzebować pomocy zaalarmował jeden z przechodniów.

— Strażnicy niezwłocznie podbiegli do pojazdu, w którym siedział kierowca z zamkniętymi oczami. Po otwarciu samochodu i ocenie czynności życiowych kierowcy, zauważono przy nim woreczek z zielonym suszem. Wyciągnięto kluczyki ze stacyjki w celu uniemożliwienia jazdy i ujęto mężczyznę, który nie był w stanie poddać się badaniu alkomatem — poinformowała straż miejska.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Dalsze czynności prowadzone będą przez policję.

Modernizacja olsztyńskiej Uranii: byliśmy na placu budowy

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl