piknik

i

Autor: pixabay.com

Olsztyn na weekend. Sport, kultura i rodzinne pikniki

2021-09-03 14:08

Pierwszy weekend września w Olsztynie przynosi wydarzenia, które w dużej mierze nawiązują do zakończenia lata, nadchodzącej jesieni i rozpoczętego właśnie roku szkolnego. Zaproszenia skierowane są do całych rodzin, a kulturalnie weekend zaczniecie wczesnym popołudniem w centrum miasta.

Eska Summer City Olsztyn - XII Festiwal Smaków Food Trucków

Startuje piątkowy cykl #KulturalnaAura

Pierwszym koncertem w ramach cyklu #KulturalnaAura będzie Akade Trio - na skrzypcach zagrają Dominik Urbanowicz i Krystyna Dulemba a na wiolonczeli Agata Jankowska. Koncert rozpocznie się o 15:00. Możecie też wesprzeć Społeczność Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Olsztynie

Startuje piątkowy cykl #KulturalnaAura

i

Autor: Aura Centrum Startuje piątkowy cykl #KulturalnaAura

Akademia Sportu Stomilu Olsztyn zaprasza na rodzinny piknik i poszukuje młodych piłkarzy

W sobotę, 4. września, na boisku przy ul. Piłsudskiego 69A, odbędzie się event rodzinny „Drużyna Zdrowie”. Będzie on połączony z naborem do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn dla dzieci z roczników 2009 – 2017. Wydarzenie przyjmie formę festynu. W planie jest wiele konkurencji sportowych,a zajęcia potrwają do godziny 14:00. wydarzenie zakończy się meczem CLJ U17 dziewczyn Stomil Olsztyn - Olimpia Szczecin na bocznym boisku przy stadionie.

Każdy, kto zawita tego dnia na obiekty OSIR-u przy al. Piłsudskiego 69A będzie miał możliwość wziąć autografy od piłkarzy Stomilu Olsztyn, a także zrobić sobie z nimi zdjęcie. Nie zabraknie także poczęstunku (grill, hot dogi i napoje), a także gier rodzinnych m.in. super memo.

Akademia Sportu Stomilu Olsztyn

i

Autor: Akademia Sportu Stomilu Olsztyn Trwa nabór do Akademii Sportu Stomilu Olsztyn

Piknik rodzinny - Pożegnanie Lata z FOSą!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę (4.09) w Parku im. Janusza Kusocińskiego w godzinach 11.00 - 15.00. Zapewnimy Wam wiele atrakcji, w tym animacje, konkursy z nagrodami, zajęcia sportowe, warsztaty artystyczne, zabawy dla dzieci... i wiele, wiele innych. A wszystko to w rytm letnich przebojów, które zapewnią Wam moc wakacyjnych wspomnień!

Piknik z FOSą

i

Autor: Federacja Organizacji Socjalnych Województwa Warmińsko-Mazurskiego FOSa Pożegnanie lata na pikniku w parku Kusocińskiego

Urodziny Galerii Warmińskiej

To już siódme urodziny, które świętuje galeria. W sobotę, na miejscu nie zabraknie też eskowych akcentów i pomarańczowych niespodzianek!

Galeria świętuje urodziny

i

Autor: Galeria Warmińska Galeria świętuje urodziny

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy