Olsztyn na weekend. Festiwal i koncerty nad jeziorem

2021-08-19 16:10

Jako, że lato festiwalami stoi, a Olsztyn – jeziorami, to przedostatni weekend sierpnia przynosi kolejne zaproszenie na duże wydarzenie w Zatoce Miłej. Impreza w kolorze bursztynu i o rockowym brzmieniu, ściąga rzemieślników i fanów lokalnych smaków.

Eska Summer City Olsztyn - Ukiel Beach Rugby Cup 2021

Piąta edycja Olsztyńskiego Festiwalu Piw Rzemieślniczych odbywa się w ramach Green Hops on tour. Wydarzenie startuje w piątek 20. sierpnia o godzinie 16:00 i potrwa do północy w sobotę 21 sierpnia. Targom towarzyszyć będą koncerty, strefa food trucków oraz strefa rzemiosła i rękodzieła.

Festiwal Piw Rzemieślniczych po raz piąty zawita do Olsztyna

i

Autor: Olsztyński Festiwal Piw Rzemieślniczych Festiwal Piw Rzemieślniczych po raz piąty zawita do Olsztyna

W piątek wsytąpi gwiazda festiwalu, zespół Sztywny pal Azji. W sobotę zagrają zespoły: Authority, Marionetki, W innym stanie, Akademia, Yellow Snow.

Na miejscu zaprezentuje się kilkanaście polskich browarów rzemieślniczych, dodatkowo stanie strefa food truck z kuchnią z całego świata. Dla odważnych odbędzie się Bieg Piwna Mila. Pojawi się tez strefa rzemiosła i rękodzieła.

Quiz. Owoc czy warzywo? Dzieci znają odpowiedzi!

Pytanie 1 z 10
Papryka to:

Olsztyńskie Targi Piw Rzemieślniczych to inicjatywa mająca na celu popularyzację oraz promocję produktów rzemieślniczych i regionalnych z Polski.

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy