biznes

Nowy McDonald’s w warmińsko-mazurskim otwarty. W tym mieście jeszcze go nie było! [ZDJĘCIA]

2024-01-02 13:47

W województwie warmińsko-mazurskim jest już dwadzieścia restauracji sieci McDonald’s. Nowa została oficjalnie otwarta w piątek (29 grudnia) w Szczytnie przy ulicy Pasymskiej. I chociaż restauracja działa już na pełnych obrotach, wciąż poszukiwani są pracownicy. Na jakie stanowiska można aplikować? Ile można zarobić? Szczegóły poniżej.

Nowy McDonald’s w Szczytnie już otwarty

O budowie pierwszej w Szczytnie restauracji sieci McDonald’s mówiło się od kilku lat. Niestety z powodu pandemii koronawirusa rozpoczęcie prac znaczenie się opóźniło. Budowa ruszyła dopiero w sierpniu tego roku. Po kilku miesiącach obiekt wreszcie został ukończony. Oficjalne otwarcie nowego McDonald’s w Szczytnie przy ulicy Pasymskiej 29B odbyło się w piątkowy poranek, 29 grudnia.

– McDonald's przy ul. Pasymskiej w Szczytnie już otwarty! W oficjalnym otwarciu 20 lokalu tej popularnej sieci w województwie warmińsko-mazurskim wziął udział Burmistrz Miasta Szczytno Krzysztof Mańkowski. Dziś na miejscu czeka na Was makieta miasta, na której możecie się podpisać! A już o godzinie 16:30 zapraszamy na pokaz laserowy! – poinformowało na Facebooku Miasto Szczytno.

Nowa restauracja McDonald’s w Szczytnie działać będzie codziennie od 6:00 do 24:00. W tych samych godzinach zmotoryzowani goście będą mogli korzystać także z linii McDrive. Od poniedziałku do piątku do godz. 10:30, a w weekendy do godz. 11:00 obowiązywać będzie menu śniadaniowe. W pozostałych godzinach dostępna będzie oferta klasycznych produktów McDonald’s. Goście lokalu mogą korzystać także ze strefy McCafé.

Oferty pracy w McDonald's w Szczytnie. Ile można zarobić?

Mimo że restauracja została już otwarta, wciąż poszukiwani są pracownicy. Można aplikować na dwa stanowiska - pracownik restauracji oraz konserwator. Na stanowisku pracownik restauracji można zarobić 25,25 zł brutto/h, a po okresie próbnym stawka wzrośnie do 26,50 zł brutto/h. Sieć oferuje umowę o pracę, dodatki do wynagrodzenia (+20 proc. za pracę w godzinach nocnych), elastyczny grafik, możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, pracę w zgranym zespole, zniżki na posiłki, możliwość skorzystania z pakietów multisport.

Konserwator może liczyć na 4 800 zł brutto miesięcznie. Ponadto sieć oferuje umowę o pracę, dodatki do wynagrodzenia (+20 proc. za pracę w godzinach nocnych oraz 5 zł/h brutto za pracę w niedzielę), bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy, elastyczny grafik, zniżki na produkty do wszystkich restauracji McDonald's w Polsce, atrakcyjną ofertę rabatową na posiłki w czasie pracy, prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, możliwość skorzystania z pakietów multisport.

Przypomnijmy, że na początku listopada otwarta została również pierwsza restauracja McDonald’s w Giżycku.

McDonald's jak z horroru w sercu Polski. Aż ciężko go rozpoznać! Co tam się stało?