Nidzica - Waplewo. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje kierowca samochodu

2021-06-10 7:28

Tragiczny wypadek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Wietrzychowa w powiecie nidzickim. Pociąg relacji Działdowo - Olsztyn zderzył się z samochodem osobowym. Niestety kierowca auta poniósł śmierć na miejscu. Pasażerom pociągu nic się nie stało. Więcej na ten temat w materiale poniżej.

Wstrzymany ruch pociągów na trasie Nidzica - Waplewo. Pociąg zderzył się z samochodem. Nie żyje kierowca

Do tragicznego wypadku doszło w czwartek (10 czerwca) rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym koło Wietrzychowa w powiecie nidzickim. Pociąg relacji Działdowo - Olsztyn zderzył się z samochodem osobowym. Kierujący autem poniósł śmierć na miejscu.

- Kierujący samochodem audi 47-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. W aucie nie było nikogo poza nim. Nikt z podróżnych i personelu pociągu nie odniósł obrażeń - przekazała PAP st. sierż. Alicja Pepłowska z policji w Nidzicy.

Pasażerom pociągu ma zostać zapewniony transport zastępczy. Na miejscu wypadku pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Okoliczności tragicznego zdarzenia będzie ustalała również komisja kolejowa.

Raport z anteny 09.06, godz.10

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl