wydarzenia

Moto Majówka z Cabrio Warmia & Mazury w Lidzbarku Warmińskim. Zobaczcie fotorelację!

2024-05-04 14:13

Majówka w województwie warmińsko-mazurskim to wiele ciekawych wydarzeń, które mają nasze eskowe wsparcie. Jednym z takich jest Moto Majówka z Cabrio Warmia & Mazury, która odbywa się w Lidzbarku Warmińskim. Zobaczcie fotorelację!

Moto Majówka z Cabrio Warmia & Mazury w Lidzbarku Warmińskim

W sobotę (3 maja) z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na Placu Wolności w Lidzbarku Warmińskim zorganizowano Moto Majówkę z Cabrio Warmia & Mazury.

Wydarzenie zostało przygotowane we współpracy z najważniejszymi służbami, które na co dzień dbają o bezpieczeństwo na drodze. Na majówce w Lidzbarku Warmińskim nie mogło więc zabraknąć Wojskowego Centrum Rekrutacji, Policji Powiatowej Lidzbark Warmiński, Policji Wojewódzkiej Olsztyn, Powiatowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej Bezledy, Służby Więziennej Kamińsk oraz Izby Celnej.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14.00, natomiast około godziny 15.00 do Lidzbarka Warmińskiego dotrze parada pojazdów Cabrio, po czym na deptaku odbędzie się prezentacja aut grupy Cabrio Warmia & Mazury. W planach jest także koncert zespołu "Pan B.". Jest to kwartet grający alternatywny rock, którego liderem oraz frontmanem jest Piotr Bauman.

Aktywni Błękitni Witają Wiosnę w Lidzbarku Warmińskim