Mamry Festival odbędzie się na węgorzewskiej plaży w ostatni weekend lipca

i

Autor: materiały organizatora Największy festiwal muzyki elektronicznej na Mazurach rozpocznie się w piątek

Mamry Festival 2022 już od piątku w Węgorzewie

2022-07-28 6:10

Viki Gabor, Smolasty, Bryska, Gromme, Kubańczyk, Kaen i Skytech to tylko część artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Mamry Festivalu. Wydarzenie rozpocznie się w piątek w Węgorzewie i odbędzie się w klimacie Arcade, czyli gier retro. Szczegóły w artykule.

Eska Summer City Olsztyn! Ukiel Rugby Beach Cup 2022

Mamry Festival 2022

Ostatni weekend lipca w Węgorzewie minie pod znakiem największego festiwalu muzyki elektronicznej, tanecznej na Mazurach. Mamry Festival 2022 rozpocznie się w piątek 29. lipca. Przez dwa dni na miejskiej plaży Mamry wystąpi dwudziestu artystów.

29-30. lipca, plaża miejska Mamry w Węgorzewie. Tym razem gramy dwa dni. Festiwal w tym miejscu odbędzie się po raz trzeci, ale pierwszy raz pod szyldem Mamry Festival – mówi organizator Mateusz Polakowski. - W piątek 29. lipca wystąpią: Bryska, Cyprex, DJ Kuba & Neitan, Łojo, Matys, Max Klimek, Skytech, Smolasty i Wac Toja. W sobotę 30. lipca będzie równie gorąco, bo wystąpią: Emdi, Fafaq, Gromee, KaeN, Kubańczyk, Matt Bukovski, Matt5ki, Tribbs, Viki Gabor i gość specjalny - Karolina Lizer.

Posłuchaj: Mamry Festival zapowiada organizator Mateusz Polakowski
Mamry Festival 2022

i

Autor: materiały organizatora Mamry Festival w ostatni weekend lipca w Węgorzewie

Edycja 2022 odbędzie odbędzie się w klimacie Arcade, czyli gier retro. Na scenie zagoszczą najwięksi polscy DJ’e oraz muzycy grający muzykę elektroniczną na żywo.

Na małej scenie znajdującej się pod namiotem w Strefie Retro zagrają młodzi artyści, przed którymi kariera stoi otworem. Będziecie mieli możliwość zagrania w stare gry, zjeść skosztować ulicznego jedzenie z Food Trucka oraz wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych na dwa dni! W sobotę na miejscu pojawi się też wakacyjny patrol Eska Summer City!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy