Kortowiada ujawnia kolejną gwiazdę. Wyjątkowy duet wystąpi w Olsztynie

i

Autor: pexels.com - zdjęcie ilustracyjne

KORTOWIADA 2024

Kortowiada ujawnia kolejną gwiazdę. Wyjątkowy duet wystąpi w Olsztynie

2023-12-05 12:00

63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów nabiera coraz wyraźniejszych barw, a line-up staje się bardziej imponujący z każdym kolejnym ogłoszeniem. Do tej pory zapowiedziano koncert zespołu Wilki, wokalistki Margaret oraz hip-hopowego kwartetu: Dwa Sławy, Mielzky oraz Pers i duetu Lordofon, który zagra po raz pierwszy na kortowiadowej scenie! Piątą gwiazdą olsztyńskich juwenaliów jest PRO8L3M!

Wydali świetny krążek z okazji X-lecia, a w maju wystąpią na kortowiadowej scenie

Tym razem do składu koncertowego mega festiwalu w Olsztynie dołączył wyjątkowy duet, który już od dziesięciu lat zachwyca fanów polskiego rapu – PRO8L3M wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2024! Tworzony przez Oskara i Steeza zespół zadebiutował w 2013 roku kontrowersyjnym „C30-C39” – byli wtedy powiewem świeżości na polskiej scenie hip-hopowej, a jednocześnie trudnym do sklasyfikowania fenomenem. 10 lat i 8 albumów później ostry język Oskara trafnie punktujący otaczającą rzeczywistość i niepodrabialne produkcje Steeza nadal zaskakują odbiorców. Każdy ich eksperyment kończy się sukcesem – zarówno mixtape’y oparte na polskiej muzyce minionych dekad, znakomite koncerty, jak i muzealna jubileuszowa wystawa przyciągają rzesze fanów. Kilka dni temu miała miejsce premiera ich najnowszego wydawnictwa muzycznego – w ręce słuchaczy trafił „PROXL3M”.

Do sprzedaży trafiła II pula karnetów

Od dziś na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl, zgodnie z zapowiedziami, dostępne są karnety z II puli. Podobnie jak w przypadku poprzedniej oraz przedsprzedażowej ich ilość jest ograniczona. Dokonać zakupu można wyłącznie przez Going. oraz Empik Bilety.

W tym roku organizatorzy ujawnią jeszcze jednego artystę

Przyszłoroczna Kortowiada zbliża się powoli, jednak organizatorzy ujawnili już 5 artystów, których usłyszymy na Plaży Kortowskiej. Między 22 a 25 maja w Kortowie wystąpią Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon oraz PRO8L3M.

Karnety upoważniające do wstępu na Plażę Kortowską dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady – www.bilety.kortowiada.pl. Do 4 grudnia można nabyć karnet z pierwszej puli.

63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności. Patronat medialny festiwalu – Radio Eska.

Odpalamy święta w Olsztynie
Kortowiada 2024  PRO8L3M

i

Autor: Kortowiada

Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
1. Na początek coś łatwego. Czy rozpoznajesz to zwierzę?
Jesteś miłośnikiem zwierząt? Sprawdź, czy rozpoznasz te gatunki na zdjęciach