Kortowiada scena 2023

i

Autor: Andrzej Brzozowski Kortowiada 2023

KORTOWIADA 2024

Kortowiada odsłania kolejną gwiazdę! Świetna wokalistka dołącza do składu koncertowego

2023-12-19 12:00

Choć to dopiero końcówka roku, to o Kortowiadzie 2024 wiemy już całkiem wiele. Studenci Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego będą świętować od 22 do 25 maja, a motywem przewodnim 63. edycji Olsztyńskich Juwenaliów będzie przyszłość. Jak dotąd potwierdzono występy takich gwiazd, jak Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon oraz PRO8L3M! Kto jeszcze dołączy do mega muzycznego składu?

„Dziewczyna Pop” ponownie wystąpi na Kortowiadzie

Przyszedł czas na odkrycie kolejnej karty, czyli ujawnienie kolejnego artysty tej wyjątkowej imprezy – to Daria Zawiałow! Niezwykle utalentowana wokalistka, jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej, a także autorka tekstów i kompozytorka. Na scenie jest wulkanem energii, a jej utwory grane są przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów. Na koncie ma cztery świetne albumy i setki widowiskowych koncertów. Rok 2023 to nowy rozdział w jej twórczości, a już w maju 2024 usłyszymy ją ponownie na kortowiadowej scenie!

Zgodnie z zapowiedziami organizatorzy ujawniają kolejnych artystów co dwa tygodnie, zatem następnych informacji można wypatrywać już w nowym roku – dokładnie 2 stycznia o 12:00.

Dostępne są karnety i kortowiadowy merch

Obecnie w sprzedaży jest druga pula karnetów, zainteresowani znajdą je pod adresem www.bilety.kortowiada.pl. W sprzedaży pojawił się także wyjątkowy festiwalowy merch, nawiązujący do tegorocznego motywu przewodniego, czyli przyszłości. Koszulki, bluzy i gadżety można znaleźć w sklepie internetowym kortowo.store.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Radio Eska.

Kortowiada Daria Zawiałow

i

Autor: Kortowiada
61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.

Kolorowa Parada Wydziałów przeszła ulicami Olsztyna [ZDJĘCIA]