Kortowiada 2022 scena

i

Autor: Andrzej Brzozowski

Kortowiada 2023. Zjawiskowa wokalistka zawładnie olsztyńską sceną!

2023-01-03 12:00

62. edycja Kortowiady odbędzie się w maju, a organizatorzy zdradzili już nazwiska pierwszych artystów, których będzie można usłyszeć na Plaży Kortowskiej. Do rapera Okiego oraz Michała Szczygła dołączyła bryska!

Kolejna gwiazda olsztyńskich juwenaliów!

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze bryska od momentu debiutu może pochwalić się większą ilością premier niż niejeden znany artysta. Od kwietnia 2021 regularnie wydaje nową muzykę w różnych formach, a jej utwory bardzo szybko zdobywają szczyty radiowych list przebojów, dzięki czemu nieustannie powiększa się grono jej fanów. W kwietniu 2022 roku ukazała się debiutancka płyta wokalistki, której singlem promującym jest „kraksa”. Teksty jej piosenek charakteryzują się zabawą spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, porusza w nich często zagadnienia, których próżno szukać we współczesnym popie. Jeden z najpopularniejszych utworów, „Odbicie”, był na szczycie najczęściej wyszukiwanych piosenek w aplikacji Shazam aż przez 12 tygodni.

Kortowiada 2023 bryska

i

Autor: RUSS UWM

Karnety na wydarzenie dostępne są na stronie www.bilety.kortowiada.pl – można je nabyć poprzez Going., eBilet, Biletomat.pl oraz empik bilety.

Przypominamy, że olsztyńskie juwenalia 2023 będą trwały od 24 do 27 maja. Motywem przewodnim będzie tematyka kosmiczna. To nawiązanie do Roku Kopernika, który obchodzony będzie w całym kraju. Główne koncerty odbędą się na plaży kortowskiej. Wystąpi tam 15 artystów.

Partnerem medialnym wydarzenia jest Radio Eska.

61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.

QUIZ. Z jakiej piosenki pochodzi ten tekst? Przypomnij sobie, co nucisz pod nosem!

Pytanie 1 z 10
Z jakiej piosenki Czerwonych Gitar pochodzi tekst: "Niewytańczony wybrzmi bal, bo za jedną siną dalą druga dal"?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy.