Jak zawiązać szalik? Te cztery proste sposoby podbijają internet! Wystarczy kilka sekund

i

Autor: pexels.com, Instagram: thanya

ciekawostki

Jak zawiązać szalik? Te cztery proste sposoby podbijają internet! Wystarczy kilka sekund

2024-01-16 14:35

W okresie jesienno-zimowym jednym z podstawowych elementów naszej garderoby jest ciepły szal. Niestety wiele osób nie ma bladego pojęcia, jak zawiązać szalik, by nie tylko nas skutecznie ogrzewał, ale też wyglądał modnie i stylowo. Sprawdź cztery sposoby na wiązanie szalika, dzięki którym w kilka sekund odmienisz swoją stylizację.

Szalik to nie tylko praktyczny dodatek do zimowej garderoby, który nas ogrzeje, ale także doskonały element, który może nadać stylizacji wyjątkowego charakteru. By dobrze wyglądał, warto jednak zadbać o odpowiedni sposób wiązania. A tych jest naprawdę wiele. Cztery proste sposoby na wiązanie szalika pokazała na krótkim filmiku blogerka modowa działająca na Instagramie pod nickiem "thanya". By uzyskać równie spektakularny efekt, potrzebny jest długi i szeroki szalik.

Jak zawiązać szalik? Te cztery proste sposoby podbijają internet

Pierwszym sposobem na wiązanie jest balaclava, dzięki której szalik będzie pełnił rolę także okrycia głowy. Chociaż wygląda to skomplikowanie, wcale takie nie jest. Wystarczy złożyć szalik w ten sposób, by krzyżował się na karku, a końce wisiały z przodu. Następnie należy przeciągnąć oba końce szalika przez pętelkę. W ten sposób z tyłu głowy powstanie kaptur, który zakładamy na głowę.

Drugim sposobem jest zawiązanie szalika po boku. Polega on na założeniu szalika na kark oraz owinięciu go tak, aby końce były na plecach. Następnie jeden z końców należy przełożyć tyłem na drugą stronę i przeciągnąć przez warstwę szalika z przodu.

Trzeci sposób jest najprostszy. To zwykła pętelka. Wystarczy złożyć szalik na pół i owinąć go wokół szyi, a następnie przełożyć końcówkę przez pętlę. Ostatni sposób natomiast jest bardzo podobny do pierwszego. Wszystkie kroki są takie same, pomijamy jedynie założenie tylnej części szalika na głowę.

Czy jesteś introwertykiem? Jeżeli zdobędziesz 10/13 punktów w tym quizie, to bardzo prawdopodobne!

Pytanie 1 z 13
Znajoma/y proponuje ci wypad do klubu w piątkowy wieczór. Jak reagujesz?
Te celebrytki i gwiazdy programów urodzą w 2024 roku. W nadchodzących miesiącach czeka nas baby boom!