ImprEskowa piguła

i

Autor: Oskar Biedrzyński

rozrywka

ImprEskowa piguła. Co będzie działo się w Olsztynie w najbliższych dniach? [LISTA]

2023-06-01 13:51

Macie ochotę wyjść na miasto, ale brakuje wam pomysłu, co moglibyście robić? W Olsztynie i okolicy dzieje się więcej, niż mogliście się tego spodziewać! Zebraliśmy dla was wszystkie najciekawsze propozycje na najbliższy tydzień. Klubowe, koncertowe, sportowe i wiele, wiele więcej. Szczegóły poniżej.

Klubowo:

Mięta – W piątek (2 czerwca) impreza pod hasłem „Muzyka miasta”, gdzie masę niezapomnianych wrażeń zapewni Exo. Sobotnio (3 czerwca) klubowe granie „Mięętos The Freszmejker” z udziałem Freeka i Marcyka w house’owych klimatach. W środę (7 czerwca) za konsole wskoczy Dj Eddy Aguero Ferrer, który porwie do tańca nawet najbardziej opornych i rozgrzeje parkiet do czerwoności.

Szafa Gra – Przez cały weekend impreza od zmierzchu do świtu. W piątek (2 czerwca) za sterami zasiądzie Peter Key. Natomiast sobotnio (3 czerwca) nie pozwoli wam zasnąć Recased.

Miejska Beach Bar – Przez cały tydzień możecie bawić się klubowo w klimatycznej scenerii jeziora Ukiel. W czwartek (1 czerwca) za konsolą zasiada Boston. W piątek (2 czerwca) zabawę rozkręca Julek. Sobotnio (3 czerwca) pokaz djskich umiejętności da Karton. W niedzielę (4 czerwca) masę zabawy zapewni Freek. We wtorek (6 czerwca) wystąpi dla was ponownie Boston. Natomiast w środę (7 czerwca) klubowe granie zapewnia Julek.

Koncertowo:

Galeria Sowa – W piątek (2 czerwca) odbędą się recitale oraz jam-session z udziałem zespołów: The Doctors, Echo Serca, Red Tramps, Reanimators Classic & New, Druty, Mr Knee, Zespół Niespokojnych Nóg, Perforator, Off Label oraz Piramidowy.

Nowe premiery kinowe:

Spider-Man: Poprzez multiwersum (animacja, akcja, przygodowy) - Z Brooklynu Miles trafia do multiwersum. Razem z Gwen Stacy, spotykają innych Spider-Man’ów, którzy mają za zadanie ochronę świata przed zagrożeniami. Kiedy bohaterowie spierają się o to, jak poradzić sobie z nowymi niebezpieczeństwami, Miles musi na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem i jak ocalić ludzi, których kocha.

Boogeyman (horror) - Uczennica szkoły średniej Sadie Harper i jej młodsza siostra Sawyer przeżywają niedawną śmierć matki i nie otrzymują wsparcia od ojca, Willa, terapeuty, który zmaga się z własnym bólem. Kiedy zdesperowany pacjent niespodziewanie pojawia się w ich domu szukając pomocy, pozostawia po sobie przerażającą nadprzyrodzoną istotę, która żeruje na rodzinach i żywi się cierpieniem swoich ofiar.

Sport:

W sobotę (3 czerwca) o 10:30 na skateparku nad jeziorem Ukiel odbędą się Deskorolkowe Mistrzostwa Olsztyna 2023 Young Edition. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a jedynym wymogiem jest wiek zawodników w przedziale 6-13. Na mistrzostwa składają się trzy konkurencje: Wyścigi TIK-TAK dla grupy 6-11, Slalom Gigant dla grupy 6-11 oraz Best Trick na KinderQuater dla grupy 6-13.

W niedzielę (4 czerwca) nad jeziorem Ukiel odbędzie się 7. Charytatywny Bieg o Złotą Monetę. Inicjatywa powstała z ramienia Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Na uczestników czeka główny bieg na dystansie 5 kilometrów oraz pomniejsze biegi towarzyszące dla najmłodszych. Rejestracja internetowa na to wydarzenie dobiegła końca, jednak będzie można jeszcze zapisać się w dniu imprezy od 12:30 w Biurze Zawodów.