Gramy przy Piłsudskiego! I liga: Stomil Olsztyn - Odra Opole [WIDEO, AUDIO]

2020-09-15 22:09 Andrzej Brzozowski
Stomil Olsztyn
Autor: Paweł Piekutowski/stomilolsztyn.com Kibice czekają na zwycięstwo Stomilu!

To będzie pierwszy domowy mecz w tym sezonie ligowym. W środę (16 września) Stomil Olsztyn rozegra zaległe spotkanie z Odrą Opole. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 19:45. Transmisja w IPLA.tv. Co przed pojedynkiem mówi trener Dumy Warmii? Piszemy o tym na ESKA Olsztyn.

Kibice zastanawiają się kiedy nastąpi przebudzenie Stomilu. Na razie po dwóch kolejkach na koncie tylko jeden punkt i wiele znaków zapytania.

- Wiemy czego spodziewać się po Odrze mówi Adam Majewski – trener Stomilu Olsztyn.

- Gramy wreszcie pierwszy mecz u siebie bo tak się złożyło, że ten sezon zaczęliśmy od rywalizacji na wyjeździe. Szanujemy rywala ale chcemy ten pojedynek wygrać. Zacząć zdobywać bramki i punkty. Najważniejsze jest zwycięstwo i przyjemnie by było zrobić to efektownie i wygrać kilkoma bramkami.

- Zdecydowanie patrzymy tylko na siebie. Odra jest zespołem w naszym zasięgu, w tej lidze każdy może wygrać z każdym. Tu nie ma reguły. Liczy się to co jest w bramce. My na razie dobrze wyglądamy jeżeli chodzi o grę w defensywie. Musimy zdecydowanie poprawić ofensywę i wtedy będę spokojny o wynik - podkreśla szkoleniowiec Stomilu.

Posłuchaj: Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn: Przed meczem z Odrą Opole „Chcemy zacząć zdobywać bramki”

Sędzią spotkania 2. kolejki Fortuna 1 Liga Stomil Olsztyn – Odra Opole będzie Wojciech Myć z Lublina. Ostatni raz arbiter sędziował mecz z udziałem Stomilu na początku czerwca w Sosnowcu – przegrany 1:2 z Zagłębiem.