Druga edycja Warmia Run Challenge

i

Autor: Oskar Biedrzyński

Wydarzenia

Festiwal Biegowy w Olsztynie 2024. Przed nami weekend pełen sportowych emocji!

2024-06-24 14:27

Zbliża się trzecia odsłona festiwalu biegowego CITI Warmia Run Challenge. Tym razem spotkanie zrzeszające miłośników aktywności sportowej na świeżym powietrzu odbędzie się w ostatni weekend czerwca – 29 i 30 czerwca. Koszary Park Olsztyn przy ul. Kotańskiego w godz. 9-17. Zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku, 24 czerwca.

CITI Warmia Run Challenge – III Festiwal Biegowy w Olsztynie

Aktywność fizyczna, a przy okazji rodzinna rozrywka. To gwarantują uczestnikom spotkania organizatorzy WRC 2024.

- Zapraszamy do udziału w rywalizacji na 3 dystansach każdego dnia tj. 5km, 10km, i 21,1km, raz w formule ulicznej raz w formule trailowej – mówi Paweł Rutkowski, jeden z organizatorów. - Naszą imprezę wyróżnia fakt, iż zawodnicy mogą rywalizować zarówno wybierając na pojedynczych dystanse, jak i w klasyfikacjach łącznych wybierając rywalizację całodniowe lub dwudniowe.

- Jeżeli oprócz udziału w fajnym biegu chcielibyście przy okazji spędzić letni, słoneczny weekend z rodziną, przyjaciółmi w urokliwym miejscu wśród lasów i jezior to musicie zajrzeć do Olsztyna i wziąć udział w tym magicznym biegowym wydarzeniu – dodaje Paweł Rutkowski.

CITI Warmia Run Challenge to wydarzenie bez barier wiekowych i kondycyjnych. Nie ważne, czy jest się amatorem, czy zaprawionym biegaczem. Oprócz biegów, będzie szereg konsultacji sportowych, medycznych, strefa gastro oraz sklep dla biegaczy.

Uwaga! Zgłoszenia do trzeciej edycji CITI Warmia Run Challenge przyjmowane są do poniedziałku 24 czerwca. Festiwal biegowy w Olsztynie eska poleca.

Posłuchaj: CITI Warmia Run Challenge – III Festiwal Biegowy w Olsztynie. Z organizatorami rozmawia Andrzej Brzozowski.
Eska Summer City Olsztyn! Warmia Run Challenge

Bieg o Złotego Dzika 2024. Tak studenci bawili się przed oficjalnym rozpoczęciem Kortowiady! [ZDJĘCIA]

Jak dobrze znasz atrakcje Warmii i Mazur? My podajemy krótki opis, ty odpowiedź [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Dawna kwatera Adolfa Hitlera na Mazurach, gdzie doszło do zamachu na jego życie. Jest to: