Ferie zimowe 2020 w Olsztynie. OSiR przygotował masę propozycji

i

Autor: UM Olsztyn

Ferie zimowe 2020 w Olsztynie. Atrakcji nie brakuje

2020-01-09 8:00

Ferie zimowe już za niecałe dwa tygodnie. Oprócz odpoczynku w domu, polecamy przeznaczyć część czasu na uprawianie sportu i rekreacji. OSiR w Olsztynie przygotował masę atrakcji. Zobaczcie, co robić w ferie 2020 w Olsztynie.

W stolicy Warmii i Mazur możliwości uprawiania sportu i rekreacji jest całe mnóstwo. Wystarczy wspomnieć, że pełną parą działają trzy lodowiska, mnóstwo atrakcji można znaleźć w komfortowych wnętrzach Wodnego Centrum Rekreacyjno-Sportowego Aquasfera Galeria Warmińska i w pięknym kompleksie Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel.

- Nieustannie polecamy na ten czas hitową Kartę Olsztyn Sport dla dzieci w wieku 4-12 lat, która kosztuje 99 zł, a jest ważna przez 30 dni - przypomina Zbigniew Szymula z Ośrodka Sportu i Rekreacji. - Dla dzieci i młodzieży w wieku 12-25 lat karta kosztuje 129 zł. I to jest naszym zdaniem oferta nie do przebicia. Dzięki karcie codziennie bez ograniczeń czasowych można korzystać z atrakcji Aquasfery oraz basenów przy ul. Głowackiego i Mariańskiej, trzech lodowisk, wypożyczalni sprzętu sportowego w CRS Ukiel oraz Strefy Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo-Sportowej Urania.

Na czas ferii (od 20 stycznia do 24 stycznia i od 27 stycznia do 31 stycznia) dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom i opiekunom OSiR dodatkowo poleca:

  • nielimitowane czasowo wejścia do Aquasfery (całodzienne bilety Open już od 18 zł!);
  • korzystanie z trzech lodowisk: przy Hali Widowiskowo-Sportowej Urania i przy ul. Jeziołowicza (bilet ulgowy w czasie ferii do godz. 14:00 kosztuje tylko 5 zł!) oraz w CRS Ukiel przy ul. Olimpijskiej;
  • Strefę Sportu i Rekreacji w HWS Urania (od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-14:00 dziecko płaci za wstęp 8 zł);
  • promocyjne bilety na basen przy ul. Głowackiego (w godz. 9:00-14:00 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł) oraz na basen przy ul. Mariańskiej (w godz. 9:30-13:30 godzinny bilet ulgowy w cenie 6 zł);
  • sprzęt sportowy i zimowy w CRS Ukiel (nartorolki, łyżworolki, nordic walking);

TU ZNAJDZIESZ SZCZEGÓŁOWĄ OFERTĘ OSIR: FERIE ZIMOWE Z OSiR w Olsztynie