Eska Summer City Olsztyn! 41. Piknik Country & Folk w Mrągowie [RELACJA]

2022-08-01 18:08

Trwa wakacyjna akcja Eska Summer City. To dwa miesiące extra zabawy z olsztyńską ekipą Radia ESKA. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Podpowiadamy, gdzie można spędzić wolny czas. Czekają na Was imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami. Wypatrujcie eskowego Joggera i naszej pomarańczowej ekipy. Gdzie już byliśmy, to możecie sprawdzić na eska.pl!

41. Piknik Country & Folk w Mrągowie

Najstarszy i największy Festiwal Muzyki Country w Polsce odbył się w ostatni weekend lipca w Mrągowie. To była muzyczna uczta zarówno dla fanów tradycyjnego country, jak i osób poszukujących nowoczesnego brzmienia tego rodzaju muzyki. Główne koncerty odbyły się w amfiteatrze nad Czosem. Na festiwalowej scenie wystąpiły polskie i zagraniczne gwiazdy - George HAMILTON V (USA) i Music Road Pilots (Niderlandy) oraz Lonstar, Tomasz Szwed, Czarek Makiewicz, Zbigniew Hofman, Mariusz Kalaga, Klaudia Magica, Janusz Nastarowicz, Wojciech Dudkowski, Andrzej Trojak.

Nie zabrakło także piknikowych atrakcji w innych punktach Mrągowa: maraton pływacki, zlot motocykli i zabytkowych aut, pokazy tańca liniowego, rodeo i tradycyjna piknikowa parada!

Na miejscu pojawił się też wakacyjny patrol Eska Summer City.

Eska Summer City Olsztyn! 41. Piknik Country & Folk Mrągowo 2022

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy