Action

i

Autor: Action

Biznes

Ekspansja Action w Polsce trwa. Sieć otwiera dwa nowe sklepy na Mazurach

2023-08-04 11:32

Sieć sklepów Action kontynuuje ekspansję w Europie. Tylko w ubiegłym roku w Polsce otwarto ponad 80 lokali marki, jednak to nie koniec ich rozwoju. Kolejne dwa sklepy powstały na Mazurach. W jakich miastach? Odpowiedź w artykule.

Action kontynuuje ekspansję w Polsce

Holenderska sieć dyskontów niespożywczych Action nie planuje zakończyć ekspansji w Polsce. Przeciwnie, wciąż otwierane są nowe sklepy. Firma zatrudnia już ponad 68 tys. pracowników w dziesięciu krajach. Pierwszy sklep w Polsce otwarto w 2017 r. w Lesznie. Tylko w 2022 r. marka otworzyła rekordową liczbę sklepów, bo aż 81. Zapowiedziano, że w 2023 r. Action zamierza uruchomić co najmniej tyle placówek, co w ubiegłym roku. Na Warmii i Mazurach ich lokale można znaleźć m.in. w Olsztynie, Szczytnie, Mrągowie czy Iławie. Wkrótce pojawią się kolejne.

Action na Warmii i Mazurach. Dwa nowe sklepy

Na Mazurach powstały dwa nowe sklepy. Są one w Nidzicy i w Piszu. Pracę w nich znajdzie 20 osób.

W Nidzicy lokal został otwarty 22 lipca przy ul. Grunwaldzkiej 1B. Jest on czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-21:00. Jego powierzchnia to 875 m kw. Do dyspozycji klientów dostępnych jest 115 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Znacznie większy będzie lokal przy ul. Wołodyjowskiego 2 w Piszu. Jego powierzchnia zajmuje 1086 m kw. Jego otwarcie zaplanowano na 12 sierpnia. Dostępnych będzie 30 miejsc parkingowych. Piski Action także będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00.

Co można kupić w Action?

Sieć dyskontów niespożywczych oferuje różnego rodzaju artykuły gospodarstwa domowego. Na półkach oraz w sklepie internetowym można znaleźć ponad 6 tys. produktów. Są to m.in. dodatki do domu, odzież, obuwie, artykuły dla zwierząt, zabawki, artykuły biurowe czy ozdoby świąteczne. Przedstawiciele sieci zapewniają, że ich produkty mają dobrą jakość i są w przystępnej cenie.

Tłumy na otwarciu Lidla w Białymstoku

W Olsztynie budowany jest nowy McDonald’s [ZDJĘCIA]