Campus Polska Przyszłości w Olsztynie 2022. Uczestnicy wezmą udział w ponad 200 wydarzeniach [PROGRAM]

i

Autor: Facebook: Campus Polska Przyszłości Campus Polska Przyszłości w Olsztynie 2022. Uczestnicy wezmą udział w ponad 200 wydarzeniach [PROGRAM]

Campus Polska Przyszłości w Olsztynie 2022. Ponad 200 wydarzeń w sześć dni! [PROGRAM]

2022-08-25 13:04

Tegoroczny Campus Polska Przyszłości w Olsztynie odbędzie się w dniach 26-31 sierpnia. Miasteczko akademickie w Kortowie zamieni się w arenę ciekawych spotkań i dyskusji. Uczestnicy będą mieć możliwość wzięcia udziału łącznie w ponad 200 wydarzeniach. Szczegóły poniżej.

Campus Polska Przyszłości to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce dla młodych, aktywnych osób, które chcą mieć wpływ na to, w jakim kierunku będzie rozwijała się Polska w następnych latach i pokoleniach. Uczestnictwo w Campusie daje możliwość zdobycia cennej i przydatnej wiedzy podczas spotkań z ekspertami oraz tworzy przestrzeń do otwartych dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami.

Campus Polska Przyszłości w Olsztynie 2022. Ponad 200 wydarzeń w sześć dni!

Przed nami druga już edycja wydarzenia, które odbędzie się w olsztyńskim miasteczku akademickim w Kortowie. W dniach od piątku (26 sierpnia) do środy (31 sierpnia) uczestnicy Campusu Polska Przyszłości 2022 będą mieć możliwość wzięcia udziału łącznie w ponad 200 wydarzeniach. Wśród nich ciekawe wykłady, panele, debaty i warsztaty, ale też spektakle teatralne, koncerty i wydarzenia sportowe.

Program został zamknięty w określonych obszarach i pogrupowany w osie tematyczne. Wydarzenia w Polsce, w Europie i na świecie, jakie powinno być społeczeństwo przyszłości, prawa człowieka, kultura, technologia, zdrowie i sport - wokół tych sfer będzie budowana dyskusja. Cały program znajdziesz >>TUTAJ<<

Siłą Campusu są goście, którzy będą dzielić się z uczestnikami swoimi doświadczeniami. Wśród nich są m.in. ambasador USA w Polsce Mark Brzeziński, więzień Auschwitz Marian Turski, Tomasz Terlikowski, Adam Bodnar czy Garry Kasparov.

W zbliżającym się wydarzeniu ma wziąć udział ok. 1,3 tys. młodych ludzi.

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056