Brutalne zabójstwo i zbeszczeszczenie zwłok w Napiwodzie. Mężczyzna zadał siekierą ciosy w głowę

i

Autor: KWP Olsztyn Brutalne zabójstwo i zbeszczeszczenie zwłok w Napiwodzie. Mężczyzna zadał siekierą ciosy w głowę

Kryminalne

Brutalne zabójstwo i zbeszczeszczenie zwłok w Napiwodzie. Mężczyzna zadał siekierą ciosy w głowę

2023-04-14 10:17

Zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok usłyszał 55-latek, w którego domu nidziccy policjanci ujawnili ciało 64-letniego mieszkańca Napiwody. Mężczyzna zadał siekierą ciosy w głowę i rękę, które skutkowały śmiercią 64-latka, a następnie próbował ukryć zwłoki. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Zabójstwo w Napiwodzie. Ciało znaleziono w piwnicy

We wtorek (11 kwietnia) w piwnicy domu jednorodzinnego w Napiwodzie policjanci ujawnili ciało 64-letniego mieszkańca tej miejscowości, którego zaginięcie zgłosiła dzień wcześniej córka mężczyzny. Policjanci do wyjaśnienia zatrzymali mężczyznę, z którym jak ustalono 64-latek pił wcześniej alkohol.

Czynności procesowe na miejscu zdarzenia realizowane były pod nadzorem prokuratora przez policyjną grupę dochodzeniowo – śledczą. Obecne ustalenia wskazują na to, że 55-latek w nocy z soboty na niedzielę (8/9 kwietnia 2023) zadał siekierą ciosy w głowę i rękę, które skutkowały śmiercią 64-latka, a następnie próbował ukryć jego zwłoki.

55-letni mieszkaniec domu usłyszał zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok

55-letni mieszkaniec domu, w którym doszło do zdarzenia, usłyszał zarzut zabójstwa i zbezczeszczenia zwłok. W czwartek (13 kwietnia) Sąd Rejonowy w Nidzicy zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Trzymał dziecko za rączkę, huknął w nich samochód. Dramat na przejściu w Tarczynie