Akcja Książka za worek śmieci w Olsztynie już w sobotę 18 września

i

Autor: pexels.com Akcja "Książka za worek śmieci" w Olsztynie już w sobotę 18 września

Lubisz czytać? Możesz otrzymać "książkę za worek śmieci". Wyjątkowa akcja w Olsztynie

2021-09-07 13:00

Już niebawem odbędzie się ogólnopolska edycja akcji „Książka za worek śmieci”. Udział w niej weźmie 16 wojewódzkich miast Polski, również Olsztyn. Osoby, które jako pierwsze wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu, otrzymają książki. Szczegóły w artykule.

Inicjatorzy akcji "Książka za worek śmieci" chcą zachęcić mieszkańców Olsztyna do wspólnego działania na rzecz środowiska. Dlatego w sobotę 18 września wspólnie ruszą w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czeka 50 książek. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu. Dla maluchów, którzy przyjdą na akcję ze swoimi rodzicami lub opiekunem prawnym, przewidziano dodatkową, limitowaną pulę książek.

W Olsztynie chętni będą sprzątać lasek między Jarotami i Nagórkami. Zbiórka w sobotę 18 września o godzinie 10.00 przy wejściu do lasku między Nagórkami a Jarotami, przy ulicy Jarockiej. Dokładna lokalizacja punktu zbiórki uczestników akcji w Olsztynie na mapce poniżej:

Olsztyn. Zrobiła "darmowe" zakupy w drogerii. Policja poszukuje kobiety z nagrania!

Więcej informacji na temat akcji "Książka za worek śmieci" znajdziesz dołączając do wydarzenia na Facebooku. Link do rejestracji dostępny >>TUTAJ<<

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl