BackYard Ultra Warmia

i

Autor: Warneland BackYard Ultra Warmia

sport

Zwycięzca może być tylko jeden! BackYard Ultra Warmia

2023-03-16 14:39

Powoli startuje nowy sezon biegowy. Tak na dobry początek jedno z pierwszych spotkań odbędzie się nad jeziorem Kielarskim koło Olsztyna. Tym razem będzie to rywalizacja w bardzo nietypowej biegowej formule. Backyard Ultra Warmia - przebiegnij 6,7km w 1 godzinę tyle razy ile zdołasz. Start w piątek (17 marca) o godzinie 8 na Polanie Kielarskiej.

- Biegasz tak długo aż opadniesz z sił, odpadną inni uczestnicy oprócz ciebie albo nie zdążysz stanąć na starcie o kolejnej pełnej godzinie – mówi Grzegorz Baran z fundacji Warneland, organizator biegu.

- Rywalizacja potrwa do momentu kiedy na trasie zostanie jeden zawodnik czyli zwycięzca może być tylko jeden. Pozostali zawodnicy otrzymają status, że biegu nie ukończyli. Nasze miasteczko biegowe będzie usytuowane w przepięknym miejscu koło Olsztyna, na Polanie Kielarskiej. Zapraszamy wszystkich na pierwszą edycję Backyard Ultra Warmia.

Posłuchaj: BackYard Ultra Warmia, z Grzegorzem Baranem z fundacji Warneland rozmawia Andrzej Brzozowski
BackYard Ultra Warmia - plan biegu

i

Autor: Warneland
Wipasz Aktywnie w biegu! Bieg Sztafetowy Olsztyn 2022

Podczas wydarzenia uczestnicy wspierać będą 11-letniego Dawida, który zmaga się z cukrzycą typu 1 i z celiakią. BackYard Ultra Warmia poleca Radio Eska

Jak dobrze znasz najpopularniejsze horrory ostatnich lat?

Pytanie 1 z 12
Zacznijmy od czegoś prostego – który z tych horrorów nie należy do uniwersum Obecności?
Najpopularniejsze horrory ostatnich lat - jak dobrze je znasz? QUIZ