Zaginiony 18-latek z Dywit nie żyje. Ciało znaleziono na terenie leśnym w pobliżu Kieźlin

i

Autor: Canva

Zaginiony 18-latek z Dywit nie żyje. Ciało znaleziono na terenie leśnym w pobliżu Kieźlin

2022-11-24 15:04

Tragicznym finałem zakończyły się poszukiwania zaginionego 18-latka z Dywit. Ciało mężczyzny zostało znalezione na terenie leśnym w pobliżu miejscowości Kieźliny. Trwa wyjaśnienie wszelkich okoliczności i przyczyn śmierci młodego mężczyzny.

Ciało 18-letniego Konrada znaleziono w czwartek (24 listopada) na terenie leśnym w pobliżu miejscowości Kieźliny. — Na miejsce została wysłana grupa dochodzeniowo-śledcza oraz technik kryminalistyki. O zdarzeniu został powiadomiony prokurator. Ciało zostało zabezpieczone do prosektorium. Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora, które mają na celu wyjaśnić okoliczności śmierci młodego mężczyzny — poinformował mł. asp. Andrzej Jurkun z zespołu prasowego olsztyńskiej policji.

Mieszkaniec Dywit zaginął w poniedziałek (21 listopada). Około godziny 15.00 wyszedł z domu i już nie wrócił. W poszukiwaniach zaginionego uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Koordynacją działań poszukiwawczych zajęli się funkcjonariusze z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Byli oni wspierani przez funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, nurków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie, strażaków ochotników z Kieźlin, Brąswałdu i Spręcowa. W działaniach uczestniczyli również żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Grupa Ratownictwa PCK Olsztyn oraz Mazurska Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Olecka.

Wypadek na ulicy Sielskiej w Olsztynie. Auto uderzyło w latarnię