Wypadek na trasie Uzdowo - Brzeźno. 10-letni chłopiec trafił do szpitala

i

Autor: KPP Działdowo Wypadek na trasie Uzdowo - Brzeźno. 10-letni chłopiec trafił do szpitala

Wypadek na trasie Uzdowo - Brzeźno. 10-letni chłopiec trafił do szpitala

2022-05-10 12:36

Niebezpieczny wypadek na trasie Uzdowo - Brzeźno. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Poszkodowany został 10-letni pasażer jednego z aut. Z ogólnymi obrażeniami przetransportowano go do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Do wypadku doszło w poniedziałek (9 maja) około godziny 12.00 na trasie Uzdowo - Brzeźno. Według policyjnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Audi A6 nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego uderzył w tył pojazdu marki Opel Zafira, którego kierująca zasygnalizowała zamiar skrętu w lewo na posesję, włączając wcześniej lewy kierunkowskaz i ustępując pierwszeństwa pojazdowi jadącemu z naprzeciwka.

Na skutek zderzenia pojazdów pasażer z Opla, 10-letni mieszkaniec gminy Działdowo z ogólnymi obrażeniami został zabrany do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Kierujący Audi 22-latek z gminy Dąbrówno i kierująca Oplem mieszkanka gminy Działdowo byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Express Biedrzyckiej - gen. Mieczysław Bieniek: U Putina widać depresję maniakalną. Nie ma już pomysłu na tę wojnę