V Potrójna Mazurska Pętla Biegowa. W tym roku trzy biegi na trzech dystansach

i

Autor: pexels.com V Potrójna Mazurska Pętla Biegowa. W tym roku trzy biegi na trzech dystansach

V Potrójna Mazurska Pętla Biegowa. W których miastach odbędzie się impreza? Sprawdź szczegóły!

2021-09-02 9:20

Przed nami V Potrójna Mazurska Pętla Biegowa. W tym roku impreza biegowa odbędzie się w potrójnym wymiarze. Oznacza to, że zamiast jednego wydarzenia biegowego, będą aż trzy - w Krutyni, Olecku oraz w Giżycku. Trzy biegi, na trzech dystansach, na trzydziestolecie Fundacji. Szczegóły w artykule.

Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. W związku z tym zaplanowano jak co roku wydarzenie, w których bezpłatnie, będą mogli uczestniczyć mieszkańcy oraz osoby przebywający w tym czasie na Mazurach.

V Potrójna Mazurska Pętla - cykl jubileuszowy, jest to impreza biegowa, w której co roku bierze udział wielu miłośników biegania również z różnych regionów Polski. W tym roku odbędzie się w potrójnym wymiarze. Oznacza to, że zamiast jednego wydarzenia biegowego, będą aż trzy. Biegi odbędą się w Krutyni, Olecku oraz w Giżycku. Trzy biegi, na trzech dystansach, na trzydziestolecie Fundacji.

W zawodach mogą uczestniczyć osoby, które do dnia imprezy biegowej ukończą 18 lat. Długość poszczególnych tras wynosi 2,5, 5 oraz 10 km. W poszczególnych biegach nie obowiązują opłaty startowe. Limit uczestników wynosi jednak po 150 osób na każdą imprezę. Zapisać się możesz na stronie internetowej: elektronicznezapisy.pl

Raport z Anteny 01.09.2021

Harmonogram V Potrójnej Mazurskiej Pętli Rowerowej

  1. Krutyń, "V Mazurska Pętla Biegowa -Krutyń" 2021-09-04 (10:00)
  2. Olecko, "V Mazurska Pętla Biegowa -Olecko" 2021-09-18 (10:00)
  3. Giżycko, "V Mazurska Pętla Biegowa -Giżycko" 2021-10-02 (10:00)

Szczegóły dotyczące imprezy znajdziesz również >>TUTAJ<<