Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów 2022. Warmię i Mazury reprezentują Inspirujące Pierniki

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów 2022. Warmię i Mazury reprezentują "Inspirujące Pierniki"

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów 2022. Warmię i Mazury reprezentują "Inspirujące Pierniki"

2022-11-24 12:35

Ruszyła piąta edycja Turystycznych Mistrzostw Vlogerów, jednego z najważniejszych wydarzeń, w którym udział biorą twórcy internetowi. Zadaniem szesnastu vlogerów z całej Polski jest promocja atrakcji z przypisanego im województwa. Warmię i Mazury reprezentują Ania i Łukasz Piernikarczyk, czyli Inspirujące Pierniki.

Ruszyły Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to jedyna akcja w kraju, której celem jest ukazanie 16 regionów naszego kraju oczami influencerów. Stworzone przez nich treści od kilku już lat inspirują indywidualnych turystów, którzy szukają inspiracji i pomocy przy organizacji samodzielnego wypoczynku w Polsce, także poza sezonem. Kolejna edycja właśnie ruszyła.

Kapituła powołana przez Polską Organizację Turystyczną spośród nadesłanych zgłoszeń wytypowała szesnastu youtuberów, którzy będą reprezentować jedno z przypisanych im województw. Każdy z nich przygotuje materiały wideo oraz posty w mediach społecznościowych, które ukażą atrakcje wybranych zakątków kraju. Wszystkie publikacje złożą się na relację podróży po danym regionie Polski.

Spośród wszystkich prac kapituła Mistrzostw wybierze trzy najciekawsze relacje. Liczyć będą się wyniki głosowania internetowego, jakość materiałów oraz zasięgi, które osiągną publikowane treści. Laureatów konkursu poznamy już w grudniu.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów. Kto reprezentuję Warmię i Mazury?

Województwo warmińsko-mazurskie w tym roku reprezentują Ania i Łukasz Piernikarczyk, czyli Inspirujące Pierniki.

- Podróże po Polsce są naszą pasją od lat. Szukamy turystycznych atrakcji, tych popularnych i jeszcze nieodkrytych. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielimy. Blogujemy od 2005 roku, zaczynałam tylko z Łukaszem, jako młode małżeństwo. Dziś to już cała rodzinka z naszymi trzema córkami. Pokazujemy im piękną Polskę. To coś więcej niż tylko pasja. Naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! - opowiadają o sobie.

Jak pokazują nasz region? Relacje z podróży możecie śledzić na ich fanpage'u Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki.

Influencerzy grają w piłkę nożną! Tromba, Natsu i Gola w MOVE FEDERATION | ESKA XD - Radio Eska #62