Szczytno: Wyładował swoją złość na BMW, bo „był zazdrosny o swoją byłą partnerkę”

2020-10-16 10:02 agada
Szczytno: Wyładował swoją złość na BMW, bo „był zazdrosny o swoją byłą partnerkę”
Autor: pexels.com Szczytno: Wyładował swoją złość na BMW, bo „był zazdrosny o swoją byłą partnerkę”

Pewien 21-letni mieszkaniec gminy Szczytno był tak zły i zazdrosny o swoją byłą dziewczynę, że postanowił odegrać się na jej obecnym partnerze. Co dokładnie zrobił? Zdradzamy na ESKA Olsztyn.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (12 października). Około północy z oficerem dyżurnym szczycieńskiej jednostki skontaktował się 22-letni mieszkaniec Szczytna. Mężczyzna oświadczył, że ktoś porysował mu samochód, który zaparkowany był na parkingu przed jego domem.

Policja ustaliła, że do uszkodzenia auta doszło najprawdopodobniej w godzinach między 20.00 a 22.00. Funkcjonariusze potwierdzili również, że w pojeździe marki BMW uszkodzone zostało przednie i tylne nadkole oraz prawe przednie i tylne drzwi. W przednim prawym kole zaś sprawca spuścił powietrze.

- Pokrzywdzony wycenił wartość poniesionych strat na kwotę blisko 10 tys. złotych. 22-latek oświadczył, że o zarysowanie powłoki lakierniczej BMW, podejrzewa byłego partnera swojej dziewczyny. - informuje sierż. Izabela Cyganiuk, oficer prasowy KPP w Szczytnie.

Szczycieńscy kryminalni ustalili miejsce przebywania ewentualnego sprawy i doprowadzili go do szczycieńskiej komendy. 21-letni mieszkaniec gminy Szczytno w trakcie przesłuchania przyznał się do postawionych mu zarzutów. Wyjaśnił również, że kierowała nim złość i zazdrość o byłą partnerkę.

- Zgodnie z art. 288§1 Kodeksu karnego, kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. - tłumaczy policja.

Posłuchaj, i poznaj dziewięć sposobów na zazdrość. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.