zdjęcie ilustracyjny

i

Autor: Josh Sorenson, pexels.com

Lotnisko Olsztyn-Mazury. Sprawdź, dokąd możesz polecieć. Aktualny rozkład lotów 2020

2020-01-02 15:13

Romantyczny weekend w Krakowie? A może spontaniczny wypad do Bremy lub Londynu? Port lotniczy Olsztyn - Mazury od kilku dobrych lat zapewnia możliwości komunikacyjne zarówno mieszkańcom Warmii i Mazur, jak i tym, którzy chcą odwiedzić to wyjątkowe miejsce. Sprawdź aktualny rozkład lotów z lub do lotniska Olsztyn-Mazury.

Port lotniczy Olsztyn - Mazury w Szymanach jest położony w sercu Warmii i Mazur, ponad 10 km od centrum Szczytna i lekko ponad 50 km na południowy wschód od centrum Olsztyna. Jest jedynym portem lotniczym w województwie warmińsko-mazurskim.

Lotnisko Olsztyn-Mazury ma pięć regularnych połączeń

Kameralne lotnisko stanowi doskonałą bazę wypadową do krótszych i dłuższych wycieczek zagranicznych. Można na nim skorzystać z 5 regularnych połączeń. Warto pamiętać, że rozkład lotów ustala linia lotnicza, a nie lotnisko. Godziny lotów mogą się zmienić w dowolnym momencie (nawet dzień przed odlotem). Godzinę odlotu należy sprawdzić w przeddzień podróży.

Gdzie można polecieć z Portu Lotniczego Olsztyn - Mazury:

  • Londyn - Luton
  • Londyn - Stansted
  • Dortmund
  • Kolonia - Bonn
  • Brema
  • Kraków

Obecnie połączenia z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury obsługują trzy linie lotnicze: LOT, Ryanair oraz WizzAir.

LOT obsługuje loty z i do Krakowa. Ryanair - Londyn-Stansted (STN), Kolonia-Bonn (CGN), natomiast WizzAir - Dortmund(DTM), Londyn-Luton (LTN), Brema (BRE).

Wiele możliwości dojazdu na lotnisko Olsztyn-Mazury

Port lotniczy Olsztyn-Mazury zapewnia również wiele możliwości dojazdu z lotniska. Można skorzystać z autobusu, pociągu, taxi lub wynająć samochód.

Godziny odlotów oraz czas lotu z i do lotniska Olsztyn-Mazury możemy sprawdzić na stronie: mazuryairport.pl