Tegoroczne lato bez Olsztyn Green Festival. Powspominajmy poprzednie edycje [GALERIA]

2020-05-25 8:49 agada

W tym roku bez Olsztyn Green Festival. Jeden z najpiękniej położonych festiwali letnich w Polsce został odwołany. Pomyśleliśmy, że to doskonały moment, by powspominać poprzednie edycje. Zobaczcie galerię zdjęć na ESKA Olsztyn. Być może znajdziesz tam siebie lub swoich znajomych!

Siódma edycja Olsztyn Green Festival, jednego z najciekawszych, ale i najpiękniej położonych festiwali w Polsce, została odwołana. Podczas letniej imprezy, którą zaplanowano na 14-16 sierpnia, wystąpić mieli m.in. Maria Peszek, KARAŚ/ROGUCKI, Natalia Przybysz.

Niestety z powodu pandemii koronawirusa olsztyński festiwal nie może się odbyć. Oficjalny komunikat w tej sprawie wydał Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna. - Przeciągaliśmy podjęcie decyzji w sprawie organizacji OGF jak najdłużej, w nadziei, że może się coś się zmieni, ale wyraźnie widać, iż decyzji o „odmrożeniu” imprez masowych nie ma co się w przewidywalnym czasie spodziewać. Przeciwnie, wszystko wskazuje na to, że do jesieni, a może i do końca roku nie będzie zgody na organizację masowych wydarzeń artystycznych. - poinformował Grzymowicz.

 - Po sześciu latach obecności i sukcesach, które towarzyszyły każdej kolejnej edycji, trudno sobie wyobrazić wakacje bez „Greenu”. To nasz festiwal, nasze święto i nasza wizytówka. Dlatego nie mam wątpliwości, że przyszłoroczna edycja, - po przymusowej, pandemicznej przerwie – spowoduje jeszcze większy apetyt na OGF i ściągnie do Olsztyna jeszcze więcej widzów spragnionych dobrej muzyki, pięknych widoków „Ukiela” i niezwykłego klimatu, jaki towarzyszy naszej imprezie. - dodał.

Pijany mężczyzna pływał z misiem na Pradze

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.