Nowe Miasto Lubawskie. Dostał CZTERY MANDATY na raz! Jak tego dokonał?

i

Autor: Unsplash Nowe Miasto Lubawskie. Dostał CZTERY MANDATY na raz! Jak tego dokonał?

Nowe Miasto Lubawskie. Dostał CZTERY MANDATY na raz! Jak tego dokonał?

2021-12-01 11:50

Cztery mandaty za jednym zamachem? Tak, to możliwe! Przekonał się o tym jeden z mieszkańców Nowego Miasta Lubawskiego. Wszystko przez driftowanie w niedozwolonym miejscu. O szczegółach przeczytasz w artykule poniżej.

Do zdarzenia doszło na parkingu przy obiektach handlowych na ulicy Działyńskich w Nowym Mieście Lubawskim. Około godziny 22.15 policjanci zauważyli kierującego samochodem osobowym marki opel, który umyślnie wprowadzał pojazd w poślizg. — Celowe wprowadzanie pojazdu w poślizg może być ładnym widowiskiem pod warunkiem, że jest wykonywane na specjalnym torze. Problem pojawia się gdy kierowcy robią to na drogach publicznych i parkingach stwarzając zagrożenie dla siebie, dla pasażerów auta i dla innych użytkowników ruchu — przypomina policja. 

Mało tego 36-letni mieszkaniec miasta nie posiadał obowiązkowego wyposażenia pojazdu w postaci gaśnicy i trójkąta, a jego auto nie miało aktualnych badań technicznych i obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Za to wszystko kierowca dostał łącznie cztery mandaty karne. Ponadto policja wyśle zawiadomienie do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego o braku obowiązkowego OC.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane