Kortowiada 2018 scena główna

i

Autor: Andrzej Brzozowski Kortowiada scena główna

Kortowiada 2022. TEJ ARTYSTKI nie mogło zabraknąć na olsztyńskich juwenaliach [AUDIO]

2022-04-12 12:00

Najpiękniejszy studencki festiwal skrywa coraz mniej tajemnic. Organizatorzy odsłaniają czternastą, przedostatnią już gwiazdę tegorocznych juwenaliów: do Kortowiady 2022 dołącza jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia.

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

Kortowiada 2022 z koncertem Mery Spolsky

Charyzmatyczna, kontrowersyjna i utalentowana Mery Spolsky zagra koncert w sobotę (4 czerwca) na plaży kortowskiej. Jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia dołączyła do gwiazd Kortowiady 2022.

Ceniąca gry ze słowem artystka nagrała dotąd dwa albumy: „Miło Było Pana Poznać” i „Dekalog Spolsky”. Na koncertach jest bardzo żywiołowa, więc należy się spodziewać, że energii nie zabraknie także podczas Kortowiady. Na scenie głównej Mery Spolsky zamelduje się w sobotę – mówi Daria Bruszewska-Przytuła, rzeczniczka Kortowiady. - 61. edycja olsztyńskich juwenaliów to m.in. 15 koncertów na plaży kortowskiej. 2 czerwca zagrają Baranovski, Happysad, O.S.T.R., Kwiat Jabłoni i Łydka Grubasa. Dzień później na scenie pojawią się: Kaśka Sochacka, Zalewski, Enej, Kayah i Sokół. W sobotę, ostatniego dnia Kortowiady 2022, poza Mery Spolsky, wystąpią: Vito Bambino, PRO8L3M, Tymek oraz jeszcze jedna gwiazda, której nazwisko poznamy 19 kwietnia w samo południe.

Posłuchaj: czternastą gwiazdę 61. Kortowiady odsłania rzeczniczka Daria Bruszewska-Przytuła

QUIZ na atrakcyjność. Test, czy podobasz się płci przeciwnej

Pytanie 1 z 10
Jak często przeklinasz?
Mery Spolski  na Kortowiadzie

i

Autor: materiały organizatora Mery Spolski wystąpi na Kortowiadzie

Poza koncertami zaplanowanych jest szereg wydarzeń towarzyszących: biegi, konkurs talentów i wiele innych. Nie zabraknie także tradycyjnej parady studentów i imprezy w słuchawkach. Namiot Silent Party będzie działał przez wszystkie cztery festiwalowe dni.

Bilety na juwenalia w Olsztynie można kupować za pośrednictwem serwisu internetowego. Organizatorami Kortowiady są Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie (reprezentowany przez Radę Uczelnianą Samorządu Studenckiego) oraz Fundacja Samorządu Studentów UWM. Wydarzenie poleca Eska!

Polub nasz fanpage ESKA Olsztyn News na Facebooku! Znajdziesz tam najlepsze informacje z miasta i okolicy