ranking

Gdzie są najlepsze lody w Olsztynie? Te miejsca wskazują mieszkańcy. "Porcje mega i śliwka w czekoladzie wymiata"

2023-08-18 14:18

Lato to czas, kiedy wszyscy marzymy o schłodzeniu się pysznymi lodami. Zwłaszcza gdy doskwierają nam upały. Zatem, gdzie w Olsztynie można zjeść najsmaczniejsze lody? Ranking najlepszych lodziarni w Olsztynie przygotowaliśmy na podstawie opinii mieszkańców.

Przy deptakach, w parkach, na ruchliwych ulicach niczym grzyby po deszczu wyrastają kolejne lodziarnie. Kuszą klientów naturalnymi składnikami i coraz to bardziej wymyślnymi smakami. Ogromny wybór lodziarni znajdziemy także w Olsztynie. By jednak nie wydać pieniędzy na coś, co nie będzie nam smakowało, warto od razu udać się w sprawdzone miejsce.

Gdzie są najlepsze lody w Olsztynie? Do tych lodziarni koniecznie musisz zajrzeć

Zatem, gdzie są najlepsze lody w Olsztynie? Kto wie lepiej, jak nie sami mieszkańcy. Postanowiliśmy zapytać ich o to na naszym fanpage’u Eska Olsztyn News. I choć pod postem pojawiło się kilkadziesiąt komentarzy, to w większości padały te same nazwy lodziarni. Najwięcej osób zachwalało lody "U Jacka" przy ul. Prostej 5/6.

"Pewnie, że u Jacka. Nie ma tak naprawdę porównania jeżeli chodzi o jakość produktu i usługi", "U Jacka zdecydowanie. Porcje mega i śliwka w czekoladzie wymiata" – czytamy w komentarzach.

Sporo osób wskazało także lodziarnię "Olka" przy ul. Prostej 1/2 1. Jakie jeszcze lodziarnie w Olsztynie, według mieszkańców, są najlepsze? Ranking znajdziesz w galerii poniżej.

Polacy mówią z czym kojarzą im się polskie gwiazdy! #EwelinaPyta