Ełk. Szedł przez miasto ze sklepowym wózkiem wypełnionym... butelkami alkoholu [FOTO]

i

Autor: KPP Ełk Ełk. Szedł przez miasto ze sklepowym wózkiem wypełnionym... butelkami alkoholu

Ełk. Szedł przez miasto ze sklepowym wózkiem wypełnionym... butelkami alkoholu [FOTO]

2021-11-24 14:51

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego 38-latka, który chodził po mieście z wózkiem sklepowym wypełnionym butelkami alkoholu. Te, jak się okazało, pochodziły z kradzieży. Mężczyzna przyznał, że liczył na to, że uda mu się zaciągnąć wózek z alkoholem do domu, ale policjanci pokrzyżowali mu jego plany.

Zdarzenie to miało miejsce we wtorek (23 listopada) w Ełku. Policjanci, patrolując ulice miasta, dostrzegli mężczyznę, który prowadzi wózek sklepowy wypełniony butelkami alkoholu. — Mężczyzna nie potrafił sensownie wytłumaczyć, czemu idzie z wózkiem sklepowym po mieście, ani skąd ma alkohol. Policjanci szybko ustalili, że doszło do kradzieży w jednym z marketów, a zdarzenie to nie zostało jeszcze zgłoszone — poinformowała sierż.szt. Agata Kulikowska de Nałęcz, oficer prasowa ełckiej policji.

Wartość skradzionego alkoholu i wózka została wyceniona na prawie 2500 złotych. 28-latek został zatrzymany. Okazało się, że był nietrzeźwy - miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. — Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał, że liczył na to, że uda mu się zaciągnąć wózek z alkoholem do domu, ale policjanci pokrzyżowali mu jego plany — dodała oficer prasowa.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Super Raport (Goście: Bolesław Piecha - PiS oraz Andrzej Kostyra - dziennikarz i komentator sportowy) Sedno Sprawy: Władysław Kosiniak-Kamysz