Disco polo na komunii w Rozogach. Dzieci zaśpiewały w kościele hit Zespołu Classic [NAGRANIE]

i

Autor: pixabay.com/ TikTok: https://www.tiktok.com/@cziksers/video/7096366745417436421 Disco polo na komunii w Rozogach. Dzieci zaśpiewały w kościele hit Zespołu Classic [NAGRANIE]

Disco polo na komunii w Rozogach. Dzieci zaśpiewały w kościele hit zespołu Classic [NAGRANIE]

2022-05-20 7:27

Do sieci trafiło nagranie z Pierwszej Komunii Świętej, która miała miejsce w kościele w Rozogach (warmińsko-mazurskie). Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie piosenka, jaką zaśpiewały dzieci. W kościelnych murach zabrzmiał hit zespołu Classic "Ja dla Ciebie Ty dla mnie".

Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Podczas uroczystej mszy świętej przyjmują bowiem Eucharystię po raz pierwszy. W kościele śpiewane są charakterystyczne, podniosłe pieśni religijne. Tymczasem w jednej z polskich parafii, a konkretnie w Kościele św. Marii Magdaleny w Rozogach, postanowiono urozmaicić tradycyjny przebieg komunii. Dzieci zaśpiewały pod ołtarzem hit zespołu Classic "Ja dla Ciebie Ty dla mnie".

Disco polo na komunii w Rozogach. Dzieci zaśpiewały w kościele hit zespołu Classic. Zobacz nagranie!

Nagranie z tego zaskakującego występu zostało opublikowane na TikToku. - Jesteś dla mnie, a ja dla Ciebie, najjaśniejszą gwiazdą na niebie. A gdy tylko w twe oczy patrzę, wiem że będziesz ze mną na zawsze - słyszymy na filmiku.

Na reakcję internautów długo czekać nie trzeba było.

"To żart. Disco polo na komunii...", "Chyba dużo się zmieniło od czasów mojej komunii", "Co to jest za nowa moda, o co tu chodzi?", "Jeszcze z dwa lata i Cypis wjedzie na salony", "Błagam, niech ktoś powie, że ta piosenka jest podłożona pod ten filmik" - krytykują niektórzy.

Innym z kolei pomysł przypadł do gustu. "Nie rozumiem oburzenia ludzi. W końcu coś innego, więc mega",  "A ja jestem za. Byłam na tej komunii. Pięknie".

EUROWIZJA - wywiad z Krystianem Ochmanem!

Wygląda na to, że na niektórych komuniach przydałaby się interwencja Alberta z ESKI :)

Posłuchajcie odcinka WKRĘTARKI o interesującej lekcji religii...

Listen to "Niebo" on Spreaker.