Dadajowy Zlot Morsów

i

Autor: Andrzej Brzozowski

Wydarzenia

Akademia Pana Kleksa! Biegowo-morsowe spotkanie w Biskupcu

2024-02-21 16:00

To będzie jak zawsze najgorętsza zimowa impreza w Gminie Biskupiec. W sobotę (24 lutego) na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach odbędzie się kolejny zlot miłośników lodowatych kąpieli połączony z piknikiem charytatywnym - XI Dadajowy Zlot Morsów. Tego dnia odbędzie się także X edycja Biegu Morsa na trasie 10 km. Start eventu o godz. 16. Więcej o spotkaniu znajdziesz w artykule poniżej.

Impreza nad Dadajem to tradycja

W bogatym kalendarzu zimowych kąpieli w ostatni weekend lutego na plaży Słoneczny Brzeg w Rukławkach odbywa się spotkanie Morsów. Tym razem będzie to już XI Dadajowy Zlot Morsów.

- Zapraszamy wszystkich miłośników lodowatych kąpieli do wspólnej zabawy – mówi Andrzej Kołodyński, Papa Mors Biskupieckie Morsy. - Szykujemy niezapomnianą przygodę pełną magii, kolorów i niespodzianek! “Akademia Pana Kleksa” to tegoroczne hasło przewodnie wydarzenia. W trakcie imprezy nie zabraknie wesołej muzyki, rozgrzewki w gorących rytmach latino i występu zespołu ENERGY GIRLS!

- Wybierzemy również najciekawsze i najbardziej fantazyjne przebranie – mile widziane ciekawe, oryginalne stroje – dodaje Wojciech Hubacz, dyrektor Centrum Kultury, Turystyki i Sportu w Biskupcu. - Całość dopełnią różnorodne stoiska. Wydarzenie zakończy pełen ognia i magii występ Pracowni Tańca i Ognia Transfuzja. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie także budka 360, która zapewni niezapomniane doznania w wirtualnej rzeczywistości dla wszystkich uczestników!

Spotkanie nad Dadajem to nie tylko kąpiel morsów

Zimowa kąpiel to nie jedyna atrakcja XI Dadajowego Zlotu Morsów. Tego dnia o godzinie 16. odbędzie się także X edycja Biegu Morsa na trasie 10 km, a także charytatywny kiermasz na rzecz PSONI Koło w Biskupcu i mieszkańca gminy Dominika Gwiazdy. Zapisy na bieg na stronie superczas.pl. Kto nie zdąży będzie mógł jeszcze zapisać się przed startem biegu. Wszystkie środki zgromadzone w ramach opłaty startowej trafią na konto Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu.

XI Dadajowy Zlot Morsów poleca Radio Eska!

Posłuchaj: XI Dadajowy Zlot Morsów. Z Wojciechem Hubaczem i Andrzejem Kołodyńskim organizatorami spotkania rozmawia Andrzej Brzozowski
XI Dadajowy Zlot Morsów

i

Autor: CKTiS Biskupiec
X Dadajowy Zlot Morsów i IX Dadajowy Bieg Morsa. Rukławki - plaża Słoneczny Brzeg koło Biskupca