Indykpol AZS Olsztyn

Autor: Indykpol AZS Olsztyn W spotkaniu rozgrywanym awansem 24. kolejki PlusLigi, siatkarze Indykpolu AZS Olsztyn ulegli na wyjeździe ekipie VERVA Warszawa ORLEN Paliwa 1:3

Trwa fatalna passa. Zielona Armia przegrywa w Warszawie

2020-02-10 7:00

Kolejna porażka siatkarzy Indykpolu AZS. Tym razem olsztyński zespół przegrał 1:3 (21:25, 17:25, 25:18, 18:25) z liderem rozgrywek Verva Warszawa Orlen Paliwa. To już dziesiąta porażka drużyny z Kortowa.

Tylko jednego seta udało się wygrać akademikom w stolicy. Warszawianie dominowali na parkiecie zdecydowanie w dwóch pierwszych setach. W trzeciej do głosu doszli olsztynianie, ale w czwartej ponownie klasę pokazali gospodarze. MVP spotkania został Artur Udrys. Dla Indykpolu AZS Olsztyn była to 10. porażka z rzędu w meczu o stawkę. Z kolei Verva wygrała 12. spotkanie z rzędu.

Teraz drużyna Daniela Castellaniego zagra w piątek (14 lutego) w hali Urania ze Ślepskiem Suwałki. Początek spotkania zaplanowano na godz. 20:30.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:21, 25:17, 18:25, 25:18)

VERVA Warszawa: Brizard (3), Udrys (13), Wrona (11), Nowakowski (10), Kwolek (7), Tillie (16), Wojtaszek (libero) oraz Jaglarski, Król (1), Kozłowski (1), Grobelny (6)

Indykpol AZS: Woicki (1), Żaliński (18), Andringa (15), Mika (10), Poręba (6), Seyed (9) Żurek (libero) oraz Kowalski