Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to duży sukces!

i

Autor: pixabay.com

quiz

Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to już sukces!

2024-07-06 10:36

Czy potrafisz dopasować stolice do państw? Ten quiz geograficzny nie jest tak prosty, jak z pozoru dla wielu osób mogłoby się wydawać. Zwłaszcza gdy do wyboru jest kilka odpowiedzi i zaczynasz się zastanawiać, czy twoja pierwsza myśl aby na pewno jest właściwa. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dobry jesteś z geografii, staw czoła dwudziestu pytaniom. 15/20 punktów to już powód do dumy, jednak to za komplet bijemy największe brawa.

Quiz geograficzny nie powinien sprawić większych problemów tym wszystkim, którzy uważali na lekcjach geografii, zwłaszcza na tych dotyczących państw i ich stolic. Z quizem geograficznym świetnie poradzą sobie również osoby, które miały okazję co nieco podróżować po świecie. Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dobry jesteś z tej dziedziny, koniecznie rozwiąż nasz quiz. Twoim zadaniem będzie dopasować stolicę do państwa. Czy wiesz stolicą, jakiego państwa jest Ankara, Tokio, a jakiego Hawana? Przygotowaliśmy dwadzieścia pytań, a w każdym po trzy odpowiedzi do wyboru. Dlatego, zanim zaznaczysz poprawną według was odpowiedź, dobrze się zastanów. Po uzyskaniu wyniku przynajmniej 15/20 punktów możesz być z siebie dumny. Temu, kto zdobędzie komplet, należą się ogromne brawa.

Trudny quiz geograficzny. My podajemy stolicę, a ty państwo. 15/20 punktów to sukces!

Pytanie 1 z 20
Ankara to stolica…
Te Polki rozkochały w sobie światowe gwiazdy! Piękności, dla których głowę stracili popularni na całym świecie celebryci
Listen on Spreaker.