Tak kończy się wymuszanie pierwszeństwa. Nagranie z wypadku mrozi krew w żyłach!

2020-09-17 11:04 agada
Olsztyn. Wypadek na ulicy Mochnackiego. Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo
Autor: KMP Olsztyn Olsztyn. Wypadek na ulicy Mochnackiego. Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo

Poważny wypadek miał miejsce na ul. Mochnackiego w Olsztynie. Kierowca osobówki wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliście, który z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Nagranie z wypadku obejrzysz na ESKA Olsztyn.

Wypadek na ul. Mochnackiego w Olsztynie

Do groźnego wypadku doszło w minioną środę (16 września) około godziny 19.00 na ulicy Mochnackiego w Olsztynie. Udział w zdarzeniu brał samochód osobowy oraz motocykl.

Nie ustąpił pierwszeństwa motocykliście - stracił prawo jazdy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że odpowiedzialnym za spowodowanie wypadku drogowego był 24-letni kierowca volkswagena wyjeżdżający z parkingu. Przyczyną zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu 30-letniemu motocykliście, który poruszał się lewym pasem ruchu ul. Mochnackiego (droga z pierwszeństwem) w kierunku ul. Grunwaldzkiej.

Czytaj też: Tu żyje się najtaniej. Zobacz ranking TOP 20 miast powiatowych

Obaj mężczyźni byli trzeźwi. Niestety 30-letni motocyklista w wyniku poniesionych obrażeń został przetransportowany do szpitala. Funkcjonariusze zdecydowali, aby 24-letniemu kierowcy volkswagena zatrzymać prawo jazdy. O jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Posłuchaj o konsekwencjach połknięcia ciała obcego przez dziecko i pierwszej pomocy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.