Stomil Olsztyn

i

Autor: Emil Marecki Stomil Olsztyn niespodziewanie przegrał u siebie z GKS-em Jastrzębie 0:1

Rozczarowanie przy Piłsudskiego. Stomil tym razem bez zdobyczy punktowej [AUDIO]

2020-11-22 21:53

Po bardzo przeciętnym meczu 13 kolejki pierwszej ligi piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali z GKS-em Jastrzębie 0:1. O wyniku zdecydował gol z początku meczu, którego zdobył Farid Ali. Gospodarze, mimo przewagi w posiadaniu piłki, nie byli w stanie wyrównać i dość niespodziewanie przegrali z GKS-em. Nie ma żadnego wytłumaczenia naszej porażki – mówi Adam Majewski, trener Stomilu. Więcej na ESKA Olsztyn!

- Nie ma żadnego wytłumaczenia naszej porażki. Sami sobie strzeliliśmy bramkę i to praktycznie ustawiło to cały mecz – mówi trener Stomilu Olsztyn. Mecz był przeciętnym widowiskiem. Wydawało się, że łapiemy rytm jako zespół, bo po dwóch niezłych meczach przegrywamy tylko i wyłącznie na własne życzenie. Nie ma żadnego na to wytłumaczenia – podkreśla trener Stomilu.

Posłuchaj: Adam Majewski, trener Stomilu Olsztyn po meczu z GKS 1962 Jastrzębie

- Żeby nasza gra w ofensywie wyglądała lepiej to potrzeba nam jakości w przodzie mówi trener Stomilu Olsztyn. Sam pomysł nie wystarczy. Jesteśmy taką drużyną jaką jesteśmy. Czeka nas bardzo dużo pracy. Będziemy pracować i starać się podnieść nasze umiejętności. Mamy młodych zawodników, jakości nie da się kupić, potrzeba jakości, doświadczenia i potem przełożenia na mecz – podkreśla Majewski.

Kolejne spotkanie Stomil zagra na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Spotkanie w sobotę (28 listopada) o 12:30.

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków