Stomil Olsztyn

Autor: Andrzej Brzozowski Stomil Olsztyn przegrał 1:2 z Miedzią Legnica

Porażka Stomilu Olsztyn. Końcówka sezonu będzie nerwowa [AUDIO, WIDEO]

2020-07-12 23:18

W 31 kolejce Fortuna 1 Ligi piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali 1:2 z Miedzią Legnica. Była to pierwsza w tym roku porażka przed własną publicznością. Podopieczni Adama Majewskiego niebezpiecznie zbliżyli się do strefy spadkowej, a do końca sezonu pozostały już tylko trzy kolejki.

Mecz ułożył się idealnie dla Dumy Warmii. W 6. minucie Szymon Sobczak wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W drugiej połowie do głosu doszli goście. Wyrównał w 60 minucie Kacper Kostorz, a wynik na 3 minuty przed końcem meczu ustalił Nemanja Mijusković.

- Niestety dzisiejsze spotkanie zakończyło się dla nas niekorzystnym wynikiem – powiedział po meczu Adam Majewski, trener Stomilu. Szybko otworzyliśmy wynik na 1:0 i tak naprawdę do straconej bramki nic nie wskazywało na to, że coś niemiłego się wydarzy.

Niestety szwankuje koncentracja przy stałych fragmentach gry. Nasza sytuacja się skomplikowała, ale cały czas wszystko zależy od nas. Trzy spotkania przed nami, mam nadzieję, że uda nam się wygrać na wyjeździe i wszystko wróci do normy.

Posłuchaj: Adam Majewski, trener Stomilu: Konferencja po meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica

Stomil Olsztyn zajmuje obecnie dwunaste miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową. Kolejne spotkanie zagra w środę 15 lipca w Niepołomicach z Puszczą (godz. 18).

Stomil Olsztyn – Miedź Legnica 1:2 (1:0)

1:0 – Sobczak (6) 1:1 – Kostorz (60) 1:2 – Mijusković (87)

Stomil: Skiba – Bucholc, Bondarenko, Biedrzycki, Straus, Carolina – Hinokio (62′ Siemaszka), Tecław, Hajda (69′ Kuban), van Huffel (83′ Loshi) – Sobczak

Miedź: Załuska – Zieliński, Musa, Mijusković, Pikk – Śliwa (36’ Fontana), Roman, Purzycki, Santana, Łukowski (83 Gaaruch) – Kostorz (70′ Makuch)

Żółte kartki: Hinokio, Hajda, Siemaszko, van Huffel, Straus – Śliwa, Mijuskovićm Makuch

Ennio Morricone, John Williams, a może Vangelis - kto jest najlepszym kompozytorem muzyki filmowej? [QUIZ]

Który z kompozytorów jest znany ze współpracy z reżyserem Sergiem Leonem?