Miłość sportowej pary kwitnie! Romantyczne zdjęcie z zawodów wyraża więcej niż milion słów

2020-09-03 10:02

Konrad Bukowiecki pochwalił się w mediach społecznościowych romantycznym zdjęciem z ukochaną Natalią Kaczmarek. Choć parą są już od 2018 roku, ich miłość dalej kwitnie. Zdjęcie ze wspólnych lekkoatletycznych mistrzostw Polski we Włocławku wyraża więcej niż milion słów!

W lekkoatletycznych mistrzostwach Polski, które odbyły się w miniony weekend we Włocławku, startowała znana sportowa para. Oprócz sportowych emocji nie zabrakło również czułości i wsparcia, co widać na zdjęciu umieszczonym w mediach społecznościowych przez olsztyńskiego sportowca - Konrada Bukowieckiego. Romantyczna fotografia została zrobiona chwilę po biegu jego ukochanej.

Jak zauważa portal WP Sportowe Fakty, pierwszy raz między parą zaiskrzyło podczas halowych mistrzostw świata w Birmingham. I choć minęły już ponad dwa lata ich związku, miłość nadal kwitnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
@nataliaakaczmarek ? ? @xmg.photography Post udostępniony przez Konrad Bukowiecki (@konradbukowiecki)

Natalia Kaczmarek zajęła piąte miejsce w biegu na 400 metrów oraz zdobyła medal w sztafecie 4x400 m. Konrad Bukowiecki natomiast w zawodach pchnięcia kulą uplasował się na trzecim miejscu. Lepsi od reprezentanta klubu AZS UWM Olsztyn, zmagającego się z kontuzją nadgarstka, byli Michał Haratyk i Jakub Szyszkowski.

Dyscypliny sportowe, o których nie słyszałeś [QUIZ]

Kaninhop to zawody, podczas których:
Cudowna atmosfera na konkursie oszczepu. Andrejczyk mistrzynią Polski.
Posłuchaj, jakie efekty daje bieganie i ile pozwala schudnąć. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.