Bachorza. Wypadek na DK 59. Jedna osoba ranna po czołowym zderzeniu aut [ZDJĘCIA]

2022-08-18 12:05

Niebezpieczny wypadek na drodze krajowej numer 59 w miejscowości Bachorza w gminie Ryn. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek (18 sierpnia) po godzinie 6.00 na drodze krajowej numer 59 (DK 59) w miejscowości Bachorza w gminie Ryn. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 38-letni kierujący vw passatem jechał w kierunku Giżycka. Znajdując się na łuku drogi, został oślepiony przez słońce, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się "czołowo" z fordem. 

Kierujący passatem z obrażeniami został przetransportowany do szpitala. Pozostałym uczestnikom na szczęście nic się nie stało. Na miejscu droga była całkowicie zablokowana, policjanci organizowali objazdy. Szczegółowe okoliczności wypadku są wyjaśniane.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Eska Summer City Olsztyn! Stylizacja, oklejanie, detailing i super samochody