Biedronka rozdaje darmowe warzyworki! Co trzeba zrobić, by dostać siateczkę na warzywa?

i

Autor: Biuro prasowe sieci Biedronka

biznes

Już nie tylko Rossmann. Teraz darmowe woreczki rozdaje też Biedronka. Co trzeba zrobić, by dostać warzyworki?

2024-01-26 7:28

Darmowe woreczki z kosmetykami od Rossmanna rozpętały prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Tymczasem sieć sklepów Biedronka ogłosiła akcję, w ramach której będzie rozdawać klientom… warzyworki. Czy czeka nas kolejna "afera woreczkowa"? Niewykluczone, że i w tym przypadku klienci rzucą się na darmowe produkty jak szaleni. Co trzeba zrobić, by dostać darmowy warzyworek od Biedronki? Sprawdź szczegóły!

Darmowe woreczki z kosmetykami od Rossmanna to temat, który w ostatnich dniach rozgrzewa media społecznościowe. Klienci, którzy kupili w drogerii dowolny kosmetyk oznaczony etykietą Wyjątkowy Produkt, w kasie mogli odebrać woreczek z darmowymi produktami. Akcja nie była jednak limitowana. To spowodowało, że pierwsi klienci zaczęli kombinować tak, by zgarnąć jak najwięcej woreczków dla siebie, a pozostali mogli o nich już tylko pomarzyć. Darmowe woreczki postanowiła rozdać także sieć sklepów Biedronka. Nową akcję ogłosiła w poniedziałek 22 stycznia.

Darmowe warzyworki od Biedronki. Co trzeba zrobić, by dostać siateczkę na warzywa

W związku z obchodzonym 23 stycznia w Polsce dniem bez opakowań foliowych Biedronka zorganizowała specjalną akcję promocyjną, w trakcie której będzie rozdawać klientom darmowe warzyworki. Zasady są proste. Klienci, którzy w dniach 22-28 stycznia kupią świeże warzywa lub owoce o wartości co najmniej 20 złotych, otrzymają za darmo komplet dwóch warzyworków do ponownego użytku. W przypadku wydania wielokrotności kwoty 20 zł Biedronka sprezentuje kolejne zestawy woreczków. Będą one wydawane przez kasjera przy płatności za zakupy lub asystenta ds. kas samoobsługowych. Ze względu na charakter akcji, nie jest wymagane korzystanie z karty Moja Biedronka lub aplikacji.

– Dzięki naszej akcji, chcemy upowszechnić dobre nawyki, których stosowanie przyczynia się do zmniejszania ilości jednorazowych tworzyw sztucznych w naszym środowisku. Zwykłe „zrywki” służą nam zaledwie od kilku do kilkunastu minut – a ich recykling jest kosztowny z powodu niezwykle małej masy oraz energii potrzebnej, by je najpierw odzyskać w sortowniach, a następnie przetworzyć – traci na tym środowisko naturalne a przez to my wszyscy – informuje Katarzyna Zabrzycka, młodsza menedżerka ds. opakowań w sieci Biedronka.

Biedronkowe warzyworki są wykonane z poliestru, elastycznego tworzywa dającego dużą trwałość i wytrzymałość. Używanie siateczek wielokrotnego użytku na owoce i warzywa jest korzystne dla środowiska, produktów oraz bardziej ekonomiczne w dłuższej perspektywie. Siateczki dostępne w Biedronce można prać w pralce lub ręcznie, co pozwala utrzymać je w czystości i higienie. Mogą być wykorzystywane nie tylko do przechowywania owoców i warzyw, ale także jako torby na zakupy, organizery w domu, siateczki do prania delikatnych rzeczy w pralkach czy nawet jako siatki plażowe.

Zakupy w PRL i latach 90-tych. Co mogliśmy kupić za 150 złotych?

Pytanie 1 z 9
W 1995 po denominacji złotego 150 PLN odpowiadał ilu starym złotówkom?
Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce
Listen on Spreaker.