To już plaga. Kolejna restauracja na Starym Mieście w Olsztynie zamknięta. Działała 10 lat

i

Autor: Freepik: stockking

Biznes

To już plaga. Kolejna restauracja na Starym Mieście w Olsztynie zamknięta. Działała 10 lat

2024-04-12 13:44

W Olsztynie w ostatnich miesiącach zamknięto wiele restauracji. Od lat mówi się, że Stare Miasto pustoszeje. Niestety, kolejny lokal ogłosił zakończenie działalności. Na rynku funkcjonował od niemal 10 lat. Miłośnicy azjatyckiego jedzenia nie będą zachwyceni. O jakiej restauracji mowa? Szczegóły w artykule poniżej.

Restauracja z sushi zakończyła działalność po 10 latach

O tym, że Stare Miasto w Olsztynie pustoszeje słyszy się od lat. Wiele restauracji w ostatnich miesiącach zniknęło z map miasta. Teraz nie mamy dobrych informacji dla miłośników azjatyckiego jedzenia. Lokal Yoi Sushi serwujący sushi ogłosił zakończenie działalności. Znajdował się on przy ul. Stare Miasto 29/32.

- Drodzy Sushi-o-żercy, Miejmy nadzieję, że nadchodzą lepsze czasy, czego Wam życzymy. YOI SUSHI już tego nie doczeka. Kończymy działalność. Dziękujemy naszym sushi-o-żercom za prawie 10 lat wspólnej kulinarnej przygody. Wszystkiego smacznego i samych pyszności w przyszłości – czytamy na Facebooku restauracji.

To olsztyńska plaga? W ostatnich miesiącach zamknięto wiele restauracji

W ostatnim czasie informowaliśmy o wielu zamkniętych lokalach gastronomicznych w Olsztynie. Mieszkańcy i przyjezdni nie odwiedzą już takich restauracji jak Kolorowa na Zatorzu, Cocktail Baru czy Bobby Burger na starówce. Pizzeria Pesaro, mieszcząca się przy ulicy Dworcowej, zdecydowała się także zakończyć swoją kulinarną przygodę po 13 latach działalności. Próby czasu nie wytrzymali również właściciele restauracji BoNoBo Vegan, która mieściła się w budynku Teatru im. Stefana Jaracza. 15 listopada ubiegłego roku nastąpiło jej oficjalne zamknięcie.

Tutaj kupisz najlepsze pączki w Olsztynie. Blogerki przeprowadziły test!

Do restauracji z psem? Te restauracje w Olsztynie są przyjazne zwierzętom [LISTA]