Kortowiada 2023. Jacy artyści wystąpią na Scenie Głównej? [LINE-UP, BILETY]

i

Autor: UM Olsztyn Kortowiada 2023. Jacy artyści wystąpią na Scenie Głównej?

Kortowiada 2023

Kortowiada 2023. Jacy artyści wystąpią na Scenie Głównej? [LINE-UP, BILETY]

2023-05-25 7:14

Kortowiada, czyli juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, to święto studentów obchodzone już od ponad 60 lat. Największą atrakcją juwenaliów w Olsztynie są koncerty na Scenie Głównej. W tym roku wystąpi na niej ponad 15 artystów reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne. Kiedy odbędzie się Kortowiada 2023? Gdzie kupić bilety? Jak wygląda line-up? Szczegóły poniżej.

Kortowiada 2023. Kiedy się odbędzie?

Kortowiada zbliża się wielkimi krokami. 62. edycja olsztyńskich juwenaliów odbędzie się w dniach od 24 do 27 maja. Wydarzenie tradycyjnie rozpocznie głośna i kolorowa Parada Wydziałów. Studenci przejdą ulicami Olsztyna w przebraniach, by dotrzeć do Kortowa, gdzie czeka na nich moc atrakcji, i zacząć świętować. Oprócz koncertów na Scenie Głównej, które będą największą atrakcją Kortowiady, organizatorzy zaplanowali też wiele innych wydarzeń towarzyszących. Kortowiadowe wieczory będzie można spędzić na Silent Party. W ciągu dnia z kolei na uczestników czekać będzie wiele atrakcji w postaci wydarzeń kulturalnych, sportowych oraz rozrywkowych.

Line-up Kortowiady. Jacy artyści wystąpią na Scenie Głównej?

Koncerty odbywać się będą na Plaży Kortowskiej od czwartku do soboty (25, 26 i 27 maja). Na Scenie Głównej wystąpi ponad 15 artystów reprezentujących rozmaite gatunki muzyczne. Zadowoleni będą zarówno fani rocka czy rapu, jak i miłośnicy muzyki alternatywnej bądź popu. Poniżej pełna lista:

Bilety na Kortowiadę. Gdzie kupić?

Bilety na koncerty można kupić przez internet. Do wyboru mamy bilety ulgowe dla studentów i pracowników UWM, bilety ulgowe dla studentów innych uczelni oraz uczniów szkół ponadpodstawowych, a także bilety normalnie. Cena karnetu zaczyna się od 129 złotych.

W dniach 25, 26 i 27 maja (czwartek-sobota) sprzedaż biletów odbywać się będzie wyłącznie stacjonarnie w miejscu odbywania się festiwalu.

61. Kortowiada – Juwenalia Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Parada Wydziałów.