Klerycy nagrali prawdziwą petardę! W sutannach rapują o powołaniu [WIDEO]

2020-05-30 13:26 agada
Klerycy nagrali prawdziwą petardę! W sutannach rapują o powołaniu
Autor: YouTube Klerycy z Ełku podjęli wyzwanie #hot16challenge2

Akcja #Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi. Po przyjęciu wyzwania przez aktorów, gwiazdy sceny muzycznej, sportowców i polityków przyszedł czas na duchownych. Najpierw do sieci trafił klip rapującego biskupa, a teraz kleryków z seminarium duchownego w Ełku. Zobaczcie wideo na ESKA Olsztyn.

Hot16challenge2 - wyzwanie podjęli klerycy z seminarium duchownego w Ełku

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka - “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani, jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Niedawno pisaliśmy o pierwszym biskupie, który podjął wyzwanie #hot16challenge2 i nagrał szesnaście wersów rapu, nominując przy okazji kolejne osoby. Wśród nich znaleźli się klerycy z seminarium duchownego w Ełku.

- Księże biskupie dziękujemy za nominację. Pomimo trwającej sesji przyjmujemy wyzwanie. Wspieramy wszystkich, którzy walczą z koronawirusem w Polsce i na świecie nie tylko ofiarą materialną, ale przede wszystkim modlitwą. A to jest nasza odpowiedź! - zapowiadają swoje nagranie klerycy.

Klerycy nominowali do akcji: WSD "Hosianum" w Olsztynie, WSD Diecezji Warszawsko-Praskiej, Siostry Karmelitanki Bose z Wityn, Ks. Mariusz Pawlina.

Dlaczego pszczoły są tak ważne? Miodobranie w Lublinie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.